Klub Książki Tolle.pl

ZOSTAW ŚWIADECTWO - KLIK

ŚWIADECTWA, zostaw swoje świadectwo.

wpisz się do księgi gości | załóż własną księgę gości

1. Tutaj możesz zostawić swoje świadectwo nawrócenia, uzdrowienia, pojednania, powrotu na łono Kościoła Rzymsko Katolickiego związanego z działalnością ks. Piotra Natanka.

Proszę o czytelne i jasne wypowiedzi, zachowując stylistykę, interpunkcje, po przecinkach i kropkach zostawiajcie spacje, nie nadużywajcie dużych liter. Być może kiedyś zrobimy z tych świadectw jakąś książeczkę, broszurę.

Serdecznie Wszystkich pozdrawiam,
Króluj nam Chryste, zawsze i wszedzie.
Krzysztof

Krzysztof z Łodzi
Data wpisu: 21:19:11 23-01-2012

2. Widzę ze wcześniejsze wpisy zostały już skasowane . Szkoda !zapewniam o modlitwach w intencji ks.Natanek -ABY Pan Bóg nie szczędził mu sił ducha i ciała.
stefanekII
Data wpisu: 21:20:58 23-01-2012

Odpowiedź admina: Nic nie zostało skasowane, wszystko jest w archiwum dostępnym na stronie.

3. W poprzednim FORUM nie wykasowałem, żadnego komentarza. Ciesze się i dziekują Wam, za wszyskie dobre słowa dla ks. Piotra.
Krzysztof z Łodzi
Data wpisu: 21:44:25 23-01-2012

4. dziękuję ks. Piotrowi za działalność, która sprawia, że czuję bliskość Boga. To daje mi siłę, aby się nie poddawać problemom i pomagać innym w poznaniu Boga.

P.S. Na wykłady ks. Piotra naprowadził mnie reportaż TVN24 o klątwie na dziennikarzy tej stacji. Zaciekawiło mnie, dlaczego się "przyczepili" do tego księdza. Dzięki nim obejrzałem wszystkie wykłady i regularnie oglądam msze, w miarę możliwości na żywo! Pozdrawiam.

Daniel
Data wpisu: 01:14:58 24-01-2012

5. Komunie swieta przyjmuje czyli prawdziwe cialo i krew Pana Jezusa Chtystusa ,Krola i Zbawiciela tylko na kolanach i na jezyk i modle sie zeby kaplani tak czynili dla wiernych w kosciolach nie inaczej i tylko kaplan nie swiecy moga udzielac komunii swietej.Bogu najwyzszemu niech beda dzieki za ks.Piotra Natanka i jego nauki zapewniajac w codziennej modlitwie.
Tereska, rycerka
Data wpisu: 07:25:58 24-01-2012

6. Ja również jako jedyny w parafii -przyjmuję z rodziną Komunie Świętą na klęcząco . Pewnie wszyscy inni uważają nas za dziwolągów.
stefanekII
Data wpisu: 07:39:25 24-01-2012

7. Panie Boże dzięki Ci za takiego Ks Piotra Natanka to jest prorok naszych czasów Zyczę Ci dużo zdrowia i wytrwałosci na dalszej drodze kapłanskiej
rycerka jadwiga
Data wpisu: 09:44:36 24-01-2012

8. Zaledwie od tygodnia przyjmuję Komunię Św. na kolanach.Mój proboszcz gdy to zobaczył widać było że się zdenerwował.Modlił się jeszcze za fałszywą pobożność,za fałszywych proroków, nowe religie.Wcześniej zapytałem go czy umożliwi mi takie przyjmowanie Pana Jezusa - zgodził się.Na następną Mszę św. szedłem z nastawieniem ,że uruchomi przeciwko mnie kampanię potępiającą, jednak oczywiście nie ustąpię.Modliłem się i modlę się za świętość tego kapłana.Pan uczynił cud.W kazaniu przedstawił ,że zrozumiał coś oraz ,że Jezus był i jest krytykowany i pomawiany.To dopiero początek..A wszystko dlatego ,ze poprzez ks. Natanka Pan dotarł do mnie i otworzył mi oczy !!!Chwała Panu
Gostyń
Data wpisu: 10:17:19 24-01-2012

9. Króluj nam Chryste!!!
Tomek
Data wpisu: 10:23:26 24-01-2012

10. Pozdrawiam Anneaurelię,Stefanka,Huzara,Olo13jcb,JózefaK,Kakrzys,Taginę,StanisławaP,i wszystkich przyjaciół prześladowanych na protestanckiej Glorii.TV,Króluj nam Chryste!!!(Radek33)
Tomek
Data wpisu: 10:25:10 24-01-2012

11. W Australii mimo ze z ambony slyszy sie nieprzechylne opinie kraza dyski z kazaniami ks Natanka i daje sie zauwazac komunie sw na kleczaco Dziekuje Panu Bogu za ks Natanka. W Kraju Pan Bog sprawi to ze dzieki tak wspanialym wykladom - tak nazywam kazania obudzi sie znaczna grupa Polakow reszte dokonaja zertwy , rycerze i kaplani oddani Bogu tak ze wrog Boga nie polapie sie w tym co jeszcze raz zgotuje mu Narod wybrany przez TE KTORA JASNEJ BRONI CZESTOCHOWY Wierze mocno ze Matka Boza wprowadzi Syna na tron swego ludu JEZUS CHRYSTUS KROLEM POLSKI niezaleznie czy to sie podoba rzadzacym - taka wola ludu a ta zawsze swieta!
Katarzyna Zgoda
Data wpisu: 11:33:38 24-01-2012

12. Do lipca 2011 r byłem katolikiem ale mało praktykującym.O ks.Piotrze do tego dnia słyszałem tylko raz i niewiele.Nie miałem czasu aby samemu poszperać w internecie i odnależć kto to jest i dlaczego zaczęto o Nim mówić.Było tak do 19 lipca 20011 r, kiedy to od znajomych z Australii dostałem e-maila z linkiem do kultowego kazania ks.Piotra z dn.17 lipca.Od tej pory wysłuchałem wszystkie kazania i w miarę możliwości oglądam mszę na żywo.
W niedzielę chodzimy ko kościoła na godz.9:00 a po powrocie włanczam internet i po 10:00 już jesteśmy z ks.Natankiem.
Jak usłyszałem o pielgrzymce do Medjugorje postanowiliśmy z żoną, że musimy tam jechać.Wszyscy słuchający i oglądający transmisje z Grzechyni wiedzą, że w wyniku nałożonej na ks.Piotra kary suspensy były pewne kłopoty ze zorganizowaniem transportu po przystępnyej cenie (czasu było niewiele).
Modliłem się żeby nie zabrakło dla nas miejsca w autokarze.Pan Bóg nam dopomógł i pojechaliśmy.
W marcu również wybieramy się z ks. Piotrem na pielgrzymkę do Włoch do Schio.
Gdyby wszyscy księża byli tak oddani Bogu i za wszelką cenę pragnęli pomóc tym co zbłądzili, nie trzeba by zamykać kościołów bądź zmieniać ich pierwotnego przeznaczenia ale trzeba by budować ich coraz więcaj.
Bóg zapłać za wszystko!

Bogdan
Data wpisu: 11:34:11 24-01-2012

13. panie Bogdanie -osobiście znam wiele takich osób ,które dzięki kazaniom ks.Natanka doznali spotkania z Chrystusem jeśli będzie pan chciał -abym panu wskazał -takie osoby -z którymi będzie sie chciał podzielić własnymi refleksjami -to służę swoją pomocą !
stefanek (mobok)

stefanekII
Data wpisu: 13:27:08 24-01-2012

14. Kazania ksiedza ogladam od poczatku a zaczelo sie od kaset dvd potem internet ktory musialam sie nauczyc obslugiwac nie bylo to łatwe na poczatku gdyz mam 57lat isama sie uczylam owoce katechez zaczeły dosc szybko przynosic efekty wiele pojełam innymi oczami patrzyłam na koscioł na kapłanow na blizniego na siebie wzrosła moja poboznosc jestem codziennie na mszy sw moja miłosc do kapłanow odmawiam 10 rozanca sw codziennie przebaczanie blizniemu sprawia mi radosc w sercu to samo robienie dobrych uczynkow nie mylic z tolerancja pojełam czym jest prawdziwa miłosc ze to walka ze złym odusze wzrastanie w pokorze łagodnoci sumiennosci zerwanie z telewizja nie sprawiło mi zadnego najmniejszego problemu tak samo zerwanie z duchem swiata nie interesuie mnieto wszystko i wcale z tego powodu niecierpie ale odczuwam stały głod słowa bozego co kiedys tego nie czułam dodam ze wychowana byłam w katolickij rodzinie i taki wzor tez na swoja rodzine przeniosłam ale teraz dostrzegam brak głebi tamtej wiary cielesnosc rozum ktory nam wmawiano izdrowy rozsadek musiał brac gore tolerancje na grzech a tylko przez delikatne stofowanie nas ze to bog ma tylko prawo osadzac kiedy musiałam całymi latami tłumaczyc ze nie osadzam tylko pokazuje grzech ile upokorzen musiałam zniesc teraz widze jak wyzwolone iwykształcone kobiety z mojej rodziny narobiły tylko sobie krzywdy a moje cierpieni bylo im potrzebne aby sie nawrocily
ewa kostrzewa
Data wpisu: 14:25:28 24-01-2012

15. Jestem i zostane z Ks. Natankiem, bo to dla mnie umilowany, Bogu i Papiezowi Benedyktowi XVI wierny Kaplan. Bardzo Go za to cenie. Jego wiara i wyznawanie jej (jak np.: Msze Sw., z wielka czcia odnoszenie sie i udzielanie Sakramentow Sw., szacunek i wstawiennictwo Aniolow, Archaniolow i Swietych w Niebie, modlitwy, Sakramentalia, itd.) przypomina mi moje dzicinstwo. Bo w takim duchu wiary bylam przez rodzicow wychowywana. Jemu podobny Kaplan przygotowal mnie do I Komunii Sw., Tego nie zapomne juz do konce zycia i dlatego jestem bardzo szczesliwa, ze mam internet i moge prawie codzinnie sluchac kazan Ks. Natanka i uczestniczyc w uroczystosciach Liturgicznych, ktore napawaja moja dusze wielkim pokojem i miloscia do Trojcy Przenajsw., i Niepokalanego Serca Maryi. Poprzez kazania ks. Natanka wiara moja stale sie umacnia i poglebia. Niech Pan Bog blogoslawi kochanemu ks. Natankowi.
Moi Rodzice i Dziadkowie przewracaja sie w grobie, przez to, co dzieje sie teraz w Kosciele Sw., co dzieje sie z umilowanym ks. Natankiem i jego podobnymi kaplanami.

Dorota, http://www.tv-pustelnia.pl/
Data wpisu: 15:23:20 24-01-2012

16. Jestem i zostane z Ks. Natankiem, bo to dla mnie umilowany, Bogu i Papiezowi Benedyktowi XVI wierny Kaplan. Bardzo Go za to cenie. Jego wiara i wyznawanie jej (jak np.: Msze Sw., z wielka czcia odnoszenie sie i udzielanie Sakramentow Sw., szacunek i wstawiennictwo Aniolow, Archaniolow i Swietych w Niebie, modlitwy, Sakramentalia, itd.) przypomina mi moje dzicinstwo. Bo w takim duchu wiary bylam przez rodzicow wychowywana. Jemu podobny Kaplan przygotowal mnie do I Komunii Sw., Tego nie zapomne juz do konce zycia i dlatego jestem bardzo szczesliwa, ze mam internet i moge prawie codzinnie sluchac kazan Ks. Natanka i uczestniczyc w uroczystosciach Liturgicznych, ktore napawaja moja dusze wielkim pokojem i miloscia do Trojcy Przenajsw., i Niepokalanego Serca Maryi. Poprzez kazania ks. Natanka wiara moja stale sie umacnia i poglebia. Niech Pan Bog blogoslawi kochanemu ks. Natankowi.
Moi Rodzice i Dziadkowie przewracaja sie w grobie, przez to, co dzieje sie teraz w Kosciele Sw., co dzieje sie z umilowanym ks. Natankiem i jego podobnymi kaplanami.

Dorota, http://www.tv-pustelnia.pl/
Data wpisu: 15:25:47 24-01-2012

17. Wiedziałam,że sam z siebie ks.Natanek ,mając ciepła posadkę na akademii nie wszczołby wolny o Chrystusa Króla i o Intronizację.
Musiała być interwencja z góry .Tylko szaleniec w pozytywnym znaczeniu może tak walczyć o Jezusa i o Jego Intonizację.
To Bóg przygotował mu drogę cienistą i trudną ale wybrał wlaściwego człowieka górala i wyniósł go na szczyty sławy dając dary Ducha Św.rozum,chęć nauki i powołanie.
Kiedy miał wszystko jak Hiob ze starego Testamentu zabiera mu wszystko i chce jednego bezgranicznej ufności,posłuszeństwa i wiary.
Tak ,ks.Natanek przypomina mi Hioba ale znając historie Hioba wiemy,że koniec był piekny ,
Taki też koniec czeka ks.Natanka musi wytrwać.
Sama chodze na marsze dla Chrystusa Króla i wiem jak ludzie reagują.
Ale to w życiu nie jest najważniejsze co kto o kim powie.
Wiara w Boga to nasza przyszłość .
Ks.Natanek jak Hiob dojdzie do celu ,który mu Pan Bóg wyznaczył.
Wielu ludzi jeszcze nawróci dla Boga.

baj900, www.obrazmojegoserca2.blog.onet.pl
Data wpisu: 16:49:08 24-01-2012

18. Jestem bardzo wdzieczna,ksiedzu PIOTROWI za Jego kazania i odwage jaka wzial na swoje barki,ja chodzac do kosciola wczesniej i teraz ,nie zauwazalam wczesniej bledow ksiezy ,ktorzy swoich wiernych wprowadzali w blad wiary,a teraz bedac na mszy w kosciele 22 stycznia 2012 roku sama zauwazylam jak ksiadz podczas podniesienia trzyma hostie ,ma po obu stronach hostii skierowane palce wskazujace w gore ,z mojej odleglosci wyglada to jak glowa z rogami,pozniej zauwazam krzyz w centralnym oltarzu,jest oznakowany glowami masonskimi,bylam tam na mszach wczesniej i tego nie zauwazylam,a to sa msze polskiej polonii,a teraz to widze i bardzo sie na tej mszy poczulam zawstydzona, ksiadz jest z Polski.
Lucja z Texsasu
Data wpisu: 16:50:09 24-01-2012

19. Dziękuję Tomku za życzliwość. Pozdrawiam rycerzy i żołnierzy Chrystusa Króla. Rycerze Chrystusa Króla odnoszący się do Boga Ojca, to niczym husaria,ciężko-zbrojna konnica, jak dzisiaj wojska pancerne i kawaleria powietrzna. Mali Rycerze Miłosiernego Serca Pana Jezusa nawiązujący do Syna Bożego to jak artyleria i saperzy,bo Serce Pana Jezusa bije tak mocno i łączy ludzi mostami. Żołnierze Chrystusa Króla kierujący się do Ducha Świętego to lekka kawaleria i piechota, jak piechota morska, bo Duch Święty unosił się nad wodami. Rycerstwo Niepokalanej to jakby łucznicy i lotnictwo, bo Matka Boża broni nas przez różaniec jakby strzałami i okrywa płaszczem, jak skrzydłami, przysyłając na ratunek aniołów, można rzec wojska powietrzno desantowe.
huzar
Data wpisu: 17:28:42 24-01-2012

20. Nawrócenie" tylko dzięki Kazaniom Ks. Piotra Natanek.Odnalazłam JEZUSA,Idąc do Kościoła wiem, że idę na spotkanie z Bogiem,moje nogi zginają się i klęcząc przyjmuję JEZUSA-nie napiszę tego co czuje,wiem tylko, że kiedy wychodząc z kościoła myślę o powrocie do Niego.Wcześniej uczęszczałam na Msze Święte ale nie wiedziałam po co tam jestem,Proszę Boga o wybaczenie.Odkąd zaczęłam słuchać Kazań Ks.Piotra Natanek kazania są mi zrozumiałe,a przede wszystkim mogę moją córkę w pewnym stopniu upominać,ona błądzi tak jak ja kiedyś,NIECH BÓG BŁOGOSŁAWI KSIEDZA PIOTRA NATANEK.Największą prośbą jaką kieruje do UMIŁOWANEGO BOGA,żeby starczyło mi czasu w moim życiu tu na ziemi słuchać KAZAŃ KAPŁANA KS.PIOTRA NATANEK.
jadwina, Moje Gadu-Gadu
Data wpisu: 17:30:16 24-01-2012

21. Jezu, uwielbiamy Cię. Jezu, uwielbiamy Cię. Jezu, uwielbiamy Cię.

Boże w Trójcy Świętej Jedyny, przez Przeczyste Niepokalane Serce Maryi dziękujemy Ci, że prowadzisz Swoją Mocą Księdza Piotra Natanka drogą Św. O. Pio i prosimy dla tego Księdza i wszystkich kapłanów o Moc Ducha Świętego, obfite Łaski Boże i potrzebne Dary Ducha Świętego, aby wytrwali do końca w wierności Bogu Ojcu Wszechmogącemu i wypełnili Jego Wolę do końca na ich drogach posługi kapłańskiej, wyznaczonych przez Ojca Przedwiecznego, który jest w Niebie.

Życzę Błogosławieństwa Bożego. RK


Oświadczenie Rady Stałej Konferencji Episkopatu Polski w sprawie ks. Piotra Natanka i jego zwolenników
Rada Stała, w oparciu o analizę sytuacji dotyczącej działalności suspendowanego ks. Piotra Natanka, stanowczo przestrzega katolików przed gromadzeniem się wokół jego osoby i popierania głoszonych przez niego idei. Mimo wyraźnego zakazu biskupa miejsca i nałożonej kary kanonicznej, ks. Natanek nie zaprzestał niestety swojej działalności. Rada zwraca uwagę, że Msze św. sprawowane przez suspendowanego kapłana są niegodziwe i świętokradzkie, a udzielane rozgrzeszenia – nieważne.
Rada Stała Episkopatu Polski po raz kolejny stanowczo przestrzega też katolików przed błędnym nauczaniem tego duchownego i prosi wiernych, by nie korzystali z posługi duszpasterskiej ks. Natanka, nie kierowali się jego nauką, nie wierzyli w jego bezpodstawne zapewnienia o jej zgodności z nauczaniem papieży i biskupów oraz nie przystępowali do tworzonych przez niego grup.
Osoby współpracujące z suspendowanym ks. Piotrem Natankiem przyczyniają się do rozłamu wspólnoty wierzących. Współdziałając w niszczeniu jedności Kościoła, popełniają grzech, z którego mają obowiązek oczyścić się w sakramencie pokuty. Warunkiem natomiast otrzymania rozgrzeszenia jest odstąpienie od wspierania rozłamu w Kościele i gotowość naprawienia wyrządzonego zła
Członkowie Rady Stałej
Konferencji Episkopatu Polski
Warszawa, 16 stycznia 2012 r.

Regina Karczmarzyk
Data wpisu: 17:38:28 24-01-2012

22. JUŻ JAKIEŚ ;PLEMIĘ ŻMIJOWE WDARŁO SIE NA FORUM -SKASUJCIE TO !!!
stefanekII
Data wpisu: 19:02:48 24-01-2012

Odpowiedź admina: Stefanek, jak założysz swoje forum, albo blog, będziesz decydował. Ja dziękuję za ten list jak wyżej, miałem sam go umieścić, ale ktoś mnie wyręczył, Ksiądz. Piotr przyjął ten list z pokorą jako kolejne biczowanie w swoim kapłaństwie. A co do autorów tego listu z Episkopatu, polecam ten plik audio: http://tv-pustelnia.pl/radio_polonia_2000_zamkniety_konfesjonal_20-01-2012.htm

23. Dziękuję ks. Piotrowi za to, że jest. Przypadkowo napotkałem się na jego kazania w internecie 2 lata temu, kiedy jeszcze w środowisku internetowym był mało znany, ale już wtedy urzekł mnie swoją prostotą, jasnością przekazu, zaimponował mi odwagą i szczerością swojej wiary, której brakuje wielu dzisiejszym księżom. Znalazłem w Nim wzór Chrystusowego kapłana, tak zdruzgotany przez ludzi Kościoła, ale jednocześnie głęboko ufający Bogu. Jestem z Nim i będę zawsze. Patryk
Patryk
Data wpisu: 19:59:26 24-01-2012

24. Czy jest jakikolwiek silniejszy kapłan w Polsce ,który ma wiekszą charyzmę -pociągania do Boga oraz który tak otwarcie mówi nam o działaniach antychrysta (masonerii) -o jego zasadzkach i sposobach aby go pokonać ???
stefanekII
Data wpisu: 20:26:42 24-01-2012

25. Od początku jestem zafascynowana kazaniami i postawą ks. Natanka. Przesłuchałam prawie wszystkie Jego kazania i mogę powiedzieć, że nikt więcej nie zrobił dla rozwoju mojego ducha jak właśnie On. Dzień bez Jego kazania jest dla mnie smutny, pusty i wyczekuję wraz z moją rodziną na każde Jego słowo. Więc z czego mam się teraz spowiadać, że dzięki Niemu wzrastamy w wierze i dążymy do świętości. Przecież Bóg właśnie tego od nas oczekuje! Czegoś nie rozumiem? Podobają mi się słowa Jezusa, którymi zwraca się przez wizjonerkę Agnieszkę do Ks. Piotra: „Czy gdybym był posłuszny woli faryzeuszów i uczonych w piśmie, którzy w swoim czasie byli uważani za wyrocznie i wymagali traktowania ich jako wręcz ponad-ludzki, dokonałbym dzieła zbawienia i wypełnił Wolę Mojego Ojca”. I dalej: „Będziesz Mnie posłuszny, ponieważ tego żądam. Nie bój się o Kościół, ponieważ z twojej ofiary uzdrowię Jego rany. Nie dokonasz rozłamu, ale zjednoczenia!” Dalej do dzieła Księże Piotrze, jesteśmy z Tobą!
Rycerz Chrystusa Króla - Janin
Data wpisu: 20:48:16 24-01-2012

26. Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!
W chwilach trudnych dla człowieka, zwłaszcza nam bardzo bliskiego składamy wyrazy pocieszenia i otuchy. Ja natomiast życzę księdzu potargania sieci od ilości złowionych dusz dla Pana.

Króluj nam Chryste!

Robert z Jasienicy

Robert
Data wpisu: 20:52:09 24-01-2012

27. nawet jeśli ks. Natanek przyjął ten list na tym portalu z pokorą -to wiem że jest to bolesne dla niego-dlatego my wielbiciele księdza -sprzeciwiamy sie wszystkim dodatkowym atakom -bo i tak ciężki krzyż dźwiga.Poza tym jest to próba rozpędzania owieczek księdza.
stefanekII
Data wpisu: 21:10:04 24-01-2012

28. Dziekuje Bogu w Trojcy Jedynemu, ze dal nam tak wspanialego Ksiedza jakim jest Ks. Piotr Natanek . Jest to swiety ksiadz! Cala moja rodzina tu w Asutralii oglada codziennie Kazan ksiedza i z utesknieniem czekamy na nastepne. Dzieki tym kazaniom powrocilam do Kosciola Katalickiego, odbylam spowiedz generalna i stalam sie patriotka, teraz od nowa kocham Polske, zaczelam tesknic za Polska a wszystko to dzieki kochanemu Ksiedzu Piotrze..
Jestem i zawsze zostane z Ks. Natankiem, cala moja rodzina bedzie trwac wiernie przy Ks. Piotrze.
Kroluj Nam Chryste.
Izabela

Izabela
Data wpisu: 02:19:54 25-01-2012

29. Dziekuje Bogu w Trojcy Jedynemu, ze dal nam tak wspanialego Ksiedza jakim jest Ks. Piotr Natanek . Jest to swiety ksiadz! Cala moja rodzina tu w Australii oglada codziennie Kazan ksiedza i z utesknieniem czekamy na nastepne. Dzieki tym kazaniom powrocilam do Kosciola Katalickiego, odbylam spowiedz generalna i stalam sie patriotka, teraz od nowa kocham Polske, zaczelam tesknic za Polska a wszystko to dzieki kochanemu Ksiedzu Piotrze..
Jestem i zawsze zostane z Ks. Natankiem, cala moja rodzina bedzie trwac wiernie przy Ks. Piotrze.
Kroluj Nam Chryste!!!

Izabela
Data wpisu: 02:23:29 25-01-2012

30. To wspaniale że Pan dał nam Ks Piotra!!Dzięki temu jast mi lżej gdy myślę o moim prześladowaniu gdy klękałam do Komunii Św.szczególnie w angloję-zycznych kościołach. Słuchając Księżonatankowych kazań czuję jak mój duch się umacnia.Chwała Panu za ten Żywy Płomień Ducha ulatujący z jega ust.


AT
Data wpisu: 03:42:55 25-01-2012

31. Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus i Maryja zawsze Dziewica.W ubiegłym roku w Niemczech,w niedzielny popołudniowy , słoneczny dzień spacerowałam,natrafiłam na stragany, gdzie sprzedawano różne rzeczy.Moim zamiarem było obejść ten plac,ponieważ Niedziela jest dnie modlitwy,lecz przejść mogłam tylko przez samo centrum kupczyków.Jestem osoba niedowidząca, mam dużą wadę wzroku,lecz przy bardzo silnie promieniującym świetle ujrzałam medaliki,malutkie obrazki jak i krzyż,zaczęłam sie przyglądać,lecz niewiele mogłam,zapytałam młodą kobietę(Niemka)dlaczego chce te relikwie sprzedać?na jej twarzy pojawił się ironiczny uśmiech i odpowiedziała niech pani to zabiera za 2 euro,zapłaciłam,grzecznie podziękowałam.w domu sięgłam po lupę i odczytałam,na jednym z medalików było na odwrocie napisane\"Blandine Merten(ur.10 lipca1883 zm.18 maja1918 w Trewirze. W internecie przecytałm:Siostra Zakonu Urszulanek-błogosławiona Kościoła katolickiego.Została beatyfikowana przez Jana Pawła II 1 listopada 1987.W Polsce kapłan poświęcił wszystkie relikwie.Proszę mi odpisać, czy mogę dzielić się z innymi osobami,np podarować obrazek,lub medalik,posiadam sporo obrazków MONTICHIARI FON TANELLE\"w jednym z kazań Ks. Piotr Natanek mówił pieknie o Matce z trzema różami,Moje doświadczenia są bogate,moja wiara umacnia sie poprzez KAZANIA,NIECH BÓG ZSYŁA WIELE ŁASK WSZYSTKIM, KTÓRZY SĄ Z KS.PIOTREM NATANKIEM.
jadwina, Nawrócenie
Data wpisu: 11:48:49 25-01-2012

32. Pięknie napisałeś Huzar o całym wojsku Pana Jezusa,ja jestem Rycerzem Niepokalanej i również biorę udział w tej bitwie.Co do Glorii.tv to zamierzam opuścić ten portal,szkalowanie ks.Piotra osiągnęło tam apogeum,nazywają nas sekciarzami,nienawidzącymi innych,ci ludzie są ślepi i nie trafiają do nich żadne argumenty,oczywiście jak najbardziej ma sens wrzucanie tam filmów z kazaniami ks.Piotra,mimo iż są z czasem usuwane,wielu ludzi jeszcze,którzy tam są albo się pojawią nie wie co się dzieje i wielu się jeszcze nawróci dzięki ks.Natankowi
Tomek
Data wpisu: 13:07:12 25-01-2012

33. Zacząłem słuchać ks.Piotra w listopadzie 2010 r.Od samego początku poruszył moje serce i już po pierwszym kazaniu zaczęły dokonywać się we mnie zmiany na lepsze,do tamtej pory,moja Wiara była bardzo słaba,choć wydawało mi się wtedy,że nie jest ze mną źle,porównywałem się zawsze do najgorszych i w moim ówczesnym mniemaniu wypadałem na ich tle całkiem dobrze.Tak naprawdę dbałem tylko o pozory,a wewnątrz serca miałem po prostu gnój.Mój katolicyzm zamykał się w niedzielnej Mszy Św.,którą od czasu do czasu i tak opuszczałem i jednej spowiedzi w roku,do której szedłem jakby przymuszony Świętami,a nie z potzreby serca.Na Mszy wyczekiwałem tylko końca a moje myśli były zupełnie poza kościołem.Zresztą zawsze sobie tłumaczyłem,że Pan Jezus i tak mi wybaczy bo jest miłosierny.Cóż za pycha!Od ponad roku zacząłm regularnie się spowiadać i praktycznie nie wyobrażam sobie nie przyjąć Pana Jezusa na Mszy Świętej,zacząłem dbać o swoje sumienie i serce,chcę żeby tam był porządek,moja zewnętrzność i opinie ludzi zeszły na mało znaczący plan,wiem,że jescze jestem bardzo słaby i mam wiele do poprawienia,ale widze swoje błędy i starm się je pokonywać.A to wszystko dzięki ks.Piotrowi,któryotworzył moje ślepe oczy i obumarłe serce na Pana Jezusa!
Tomek
Data wpisu: 13:19:48 25-01-2012

34. Pozdrawiam ks.Natanka i jestem z nim calym sercem i duchem!Szczesc Boze.
joseph New York
Data wpisu: 14:23:51 25-01-2012

35. Modle sie za ojca Natanka i ciesze sie, ze w Kosciele Kat.rzadzi nie Episkopat a sam Pan Jezus.

podochrona
Data wpisu: 17:59:29 25-01-2012

36. Pozdrawiam wszystkich rycerzy. Króluj nam Chryste! Tomku myślę żeby nie odchodzić z Glorii, ale zmienić taktykę wobec szydzących. Poprostu nie wdawać się w polemiki. Dziś się dwie osoby wkopały i Pan Jezus pokazał kim one są. Przejmujmy inne media dla Chrystusa Króla. Z Bogiem i Maryją
huzar
Data wpisu: 18:58:49 25-01-2012

37. Od najmłodszych lat dziecięcych, do których sięga moja pamięć zapisane mam w mojej głowie, widzę go jak na fotografii wymalowane nad sceną w naszym wiejskim domu parafialnym hasło „BÓG – HONOR - OJCZYZNA”. Pierwszy raz tam byłem z moim ojcem, na jakiej jak to byś się powiedziało imprezie. Jako mały brzdąc trzymałem kurczowo rękę ojca. Wtedy nie znałem jeszcze liter i nie umiałem czytać a poza słowem Bóg zapewne nie rozumiałem jeszcze znaczenia pozostałych dwóch wyrazów.
Później chodziłem tam do kina, które przyjeżdżało raz w tygodniu a gdy podrosłem i dziecka stałem się młodzieńcem przez szereg lat grałem w jasełkach i innych sztukach organizowanych przez Ludwika komendanta miejscowej OSP.
Kiedy osiągnąłem wiek dorosły Bóg został odstawiony na bok, pozostały jednak na zawsze „HONOR i OJCZYZNA?. W okresie Solidarności dzięki kościołowi i roli, jaką w nim odegrał zacząłem się zwracać na powrót w tę stronę. W moim życiu ponownie pojawiło się „bóg –HONOR –OJCZYZNA”. Bóg tak jak widać był jeszcze pisany z małych liter.
Nadszedł pamiętny dzień- 10 kwietnia 2010 r. To tragiczne przeżycie dosłownie zwaliło w gruzy moje życie. Mimo, że wcześniej nie miałem zaufania do oficjalnych źródeł informacji rozpocząłem szukanie w internecie we wszystkich możliwych kierunkach niezależnych źródeł informacji. W internecie, ale o ile dobrze pamiętam było to już po słynnej relacji TVN 24 znalazłem namiary na strony związane z Księdzem Natankiem.
Te kazania księdza Natanka były dla mnie prawdziwym szokiem nie tyle z powodu samych ich treści ile z samego faktu, że znalazł się w polskim Kościele ksiądz, który mówi głośno i wyraźnie będąc do tego obdarzony dużymi zdolnościami oratorskimi to, co wielu innych wie, lecz milczy. Dzięki tym kazaniom, ale nie wyłącznie od dwu miesięcy to zapamiętane w dzieciństwie hasło znowu jest kompletne. Postępuję w swoim życiu w zgodzie z nim, ale chcę też oddziaływać na współobywateli na wszelkie możliwe sposoby, by BÓG, – HONO – OJCZYZNA znaczyły także dla nich tyle, co wtedy dla mieszkańców małej galicyjskiej wioski mimo spowitej w koło mroku komuny.
Jakie było moje zaskoczenie, gdy w czasie obecnej kolędy ksiądz proboszcz mojej parafii na moją odpowiedź na zadane pytanie czy nie zechciałbym się włączyć w działanie jakiejś grupy przy parafii usłyszał, tak chętnie w pracę Koła Rodziny Radia Maryja?
Wtedy zaczął się usprawiedliwiać, że koło to nie może się spotykać we wspaniałym Domu Pielgrzyma. Radio Maryja głosi poglądy skrajne i najlepiej trzymać się od takich z daleka.

berecik
Data wpisu: 22:10:37 25-01-2012

38. Bog zapłać ks.Piotrowi za wspaniałą ewangelizację.Dzięki internetowi korzystam z takich mozliwości i jestem coraz blizej Pana Boga.Zrozumiałam jak wielkie znaczenie ma modlitwa i ciągle nawracam się wielki Bóg zapłać
Donia
Data wpisu: 22:18:58 25-01-2012

39. dlaczego Ojciec Swiety milczy ??
benedykt
Data wpisu: 03:44:05 26-01-2012

40. Króluj nam Chryste! Drogi Ks. Piotrze jesteś wybrany przez Pana Jezusa i Matkę Bożą Niepokalaną do walki z masonerią, która chce zniszczyć wiarę w Boga.Święty Mężu Boży idziesz drogą krzyżową wyznaczoną przez Pana Jezusa i na tej drodze musisz wytrwać i nie załamać się. Do Ciebie drogi Kapłanie nie ma żadnych zastrzeżeń bo jesteś posłuszny Bogu Ojcu i Ojcu św. Bronisz każdej duszy, modlisz się i pościsz za tych, którzy Cię prześladują.Dobrze czynisz biorąc pod uwagę prywatne objawienia. Tam nie ma nic poza Ewangelią św. Niebo nam przypomina jak mamy dobrze żyć.Są Kapłani, zakony i świeccy w Polsce, którzy są z Tobą i łączą się w modlitwie. Święci Aniołowie i Archaniołowie niech Cię strzegą. Serdeczne pozdrowienia z Wadowic.
Maria
Data wpisu: 19:41:46 26-01-2012

41. Dziękuję P.Bogu, że dał nam takiego kapłana. Modlę się za Ciebie,księże Piotrze i słucham Twoich kazań. Króluj nam CHRYSTE ! rycerka Anna
Anna Birówka
Data wpisu: 21:58:11 26-01-2012

42. Kochani Księża Biskupi

Kocham Pana Boga do szaleństwa i moim jedynym pragnieniem jest, by wszyscy ludzie tak Go kochali. Błagam Was – nie przeszkadzajcie ludziom w drodze do Pana Boga, nie stawiajcie im tamy, pozwólcie by rozkochali się w Jezusie Chrystusie prawdziwie, pozwólcie by oddawali Mu należytą cześć, chociaż nie przeszkadzajcie !!!!

Nie doczekaliśmy się Komunikatu Episkopatu potępiającego wybryki kolejnych bluźnierców, nie doczekaliśmy się wyrażnego stanowiska w obronie Krzyża Świętego, wartości religijnych, nie doczekaliśmy się nagany, słów potępienia dla różnych przypadków robienia targowiska z Domu Ojca naszego Pana, ale cały lud boży w Polsce został ostrzeżony przed Księdzem, który oddał wszystko w służbie Panu Bogu, który gorliwością swoją zaraża kolejne rzesze niedowiarków…
Ksiądz Piotr kocha Pana Boga – to po prostu widać, chce wypełniać Jego Wolę, nie ma w nim fałszu, zakłamania, nie ma w nim chęci przypodobania się ludziom – on tych ludzi chce za cenę swojego świętego spokoju do Pana Boga przyciągnąć….
To jest niepojęte – zamiast hołubić takiego kapłana, zamiast cieszyć się, że jest ktoś, kto nie boi się nazywać rzeczy po imieniu, zamiast wspomagać go w tej walce – stawicie mu kolejne kłody pod nogi….
Jak on jest „pyszny” – to powiedzcie proszę kto jest pokorny – bo to już jest odwrócenie wszelkiego nazewnictwa…
Najdrożsi Pasterze – prosimy zastanówcie się czy drogą którą prowadzicie lud boży jest na pewno właściwa…
Pod rozwagę cytuję wierszyk, który napisał jakiś antyklerykał :
„Narodzie polan powstań z kolan, idż wyprostowany wśród klęczących” – czy o to chodzi ???

Popychadło

Popychadło
Data wpisu: 09:36:19 27-01-2012

43. Moje słowa kieruję raczej do arcybiskupa St. Dziwisza. A zacznę do tego: kiedyś byłam na wspaniałym koncercie/recitalu Hanny Banaszak
której akompaniował równiez wspaniały i sławny gitarzysta Janusz Strobel. Konferansjer skierował do gitarzysty takie pytanie: jak Pan się czuje w cieniu tej wielkiej gwazdy? Na to p.Strobel odpowiedział: ja nie jestem w cieniu gwiazdy,
ja jestem w Jej blasku. Drogi Arcybiskupie, Ty też mogłeś i możesz być w blasku Twojego wspaniałego i charyzmatycznego kapłana ks. dr. Piotra Natanka. A może jest On ratunkiem dla Ciebie i Twojej diecezji? Gdybyś dał mu polecenie prowadzenia rekolekcji w każdej swojej parafii, to miałbyś najgorliwszych wiernych, największą frekwencję na mszach św. i wzrastającą tendencję powracających na łono Kościoła, szanujących Boga i bliźniego. Byłbyś "faworytem" Episkopatu nie przez rozdzielanie relikwii błogosławionego Jana Pawła 2, ale przez Łaski, którymi obdarzałoby Cię NIEBO. Jeśli my, za pośrednictwem "zimnych monitorów",
jesteśmy tak przez tego Kapłana rozpalani miłością do Boga, to cóż dopiero wierni, którzy mieliby z nim żywy kontakt? Szkoda, że pewnie nie słyszałeś wypowiedzi jednego z biskupów, który zachwycał się Radiem Maryja, bo kiedy on wypoczywał,to jego owieczki były katechizowane, za pośrednictwem tego medium, nawet nocą!! Wspominam o tym, aby zwrócić uwagę jak należy umieć wykorzystać każdy sposób do nawracania dusz, a nie przez milczenie, w pewnym sensie, bojkotować te możliwości.
Kapłanie Boży, nie ma w Tobie powiedzmy przebiegłości /i może to dobrze/, ale otoczyłeś się albo złymi doradcami,albo otoczyło Cię złe środowisko, które raczej zwiodło Cię, niż przypomniało o drodze i celu Dobrego Pasterza.
Prosimy, oddaj nam a szczególnie Twojemu Kościołowi tego ŚWIĘTEGO KAPŁANA. Amen
Alicja-Warszawa

Alicja - Warszawa
Data wpisu: 18:01:19 27-01-2012

44. Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!
Przewielebny Księże Piotrze!
Chciałabym tą drogą ogromnie Księdzu podziękować. Dzięki temu, że znalazłam stronę internetową Księdza, stopniowo zapoznałam się z wieloma naukami i analizami Księdza, które otworzyły mi oczy na sytuację Kościoła Katolickiego. Od tego momentu zaczęłam też wspólnie z moją 80-letnią mamą brać udział w Mszach Świętych transmitowanych z Pustelni, co otworzyło mi serce i duszę. Jesteśmy razem z mamusią bardzo wdzięczne i głęboko poruszone Księdza troską o Liturgię Świętą, o Kościół Święty jak również wielkim wysiłkiem w celu ratowania dusz ludzkich.
Sama wysłuchałam z uwagą wszystkich kazań Księdza dotyczących rozbijania od wewnątrz Kościoła Katolickiego. Dzięki temu zrozumiałam bardzo wiele z tego, co się działo ze mną w ostatnich latach oraz czego świadkiem byłam pracując w parafii holenderskiej przez 6 lat. Znalazłam odpowiedź na pytania, na które nikt mi nie mógł odpowiedzieć.
Drogi Księże Piotrze! Tak wiele chciałabym powiedzieć, ale najważniejsze jest chyba to, że od momentu spotkania Księdza moje życie drastycznie się zmieniło. Księdza prawdziwe zaangażowanie i wielka miłość do Pana Boga i Kościoła Katolickiego przyczyniły się do tego, że ja zaczęłam pogłębiać swoją wiarę. Zaczęłam się codziennie modlić z modlitewnika. Odprawiam codziennie wspólnie z moją mamusią Tajemnicę Szczęścia i Różaniec do Matki Boskiej. Bierzemy też stale udział w internetowej Mszy Św. na Pustelni. Wewnętrzna potrzeba brania udziału w Mszach Św. odprawianych przez Księdza pojawiła się nagle tak samo jak potrzeba codziennej modlitwy.
Dziękuję Księdzu za przepiękne lekcje historii oraz nauki o mistykach, jak również przypominanie nam starych polskich pieśni naszych przodków. Czytam od jakiegoś czasu Poemat Boga Człowieka Marii Valtorty. Bardzo chciałam też kupić książki Kathariny Emmerich, ale nie udało mi się tego załatwić,aż do niedawna. Byłam z mamusią z wizytą u mojej znajomej Holenderki,która przed wyjściem wręczyła mi prezent. Jak się okazało dostałam w prezencie właśnie książkę Kathariny Emmerich. Moja znajoma była zaskoczona moim ogromnym wzruszeniem na widok tej książki i opowiedziałam jej wtedy o tym, dlaczego było to dla mnie takie ważne.
Dziękuję Księdzu jeszcze raz za to, że Ksiądz uczy nas wszystkich jak naprawdę kochać i walczyć o naszą Wiarę oraz o naszą Ojczyznę. Tego, co chciałabym jeszcze powiedzieć nie potrafię już chyba wyrazić słowami. Tak bardzo wiele zmieniło się w życiu moim i mojej rodziny w ciągu ostatnich kilku miesięcy. Starszy syn Piotr, który widzi mnie na drodze całkowitego nawrócenia również rozpoczął wewnętrzną walkę o lepsze życie. Spędził z nami Boże Narodzenie i także brał udział w Mszach Św. na Pustelni. W pewnej chwili napisał mi takiego sms-a: „Czuję obecność Jezusa Chrystusa Króla… i wszystko nabiera sensu i inaczej na życie patrzę…. zmieniam się”.
Księże Piotrze! Ogromne Bóg zapłać za to wszystko, co dzięki pośrednictwu Księdza nastąpiło w moim życiu i życiu mojej rodziny. To dopiero początek i od tej chwili swoje życie całkowicie zawierzam Panu Bogu. Niech Pan Bóg mnie i moją rodzinę poprowadzi i wskaże nam drogę!
Drogi Księże Piotrze! Ogromne Bóg zapłać i niech Pan Bóg Błogosławi Księdza we wszystkim co Ksiądz nam przekazuje w Jego Imieniu!
Elżbieta Maria

Elżbieta Maria
Data wpisu: 02:06:45 28-01-2012

45. Życzę Episkopatowi w Polsce odrobinę samokrytyki, aby zobaczyli przede wszystkim swoje nieposłuszeństwo wobec Papieża Benedykta XVI, chociażby w temacie podawania Komunii Świętej, wierzącym na klęcząco i do ust. Ponieważ są Papieżowi nieposłuszni w wielu sprawach, już nie wspominając o drogich "prezentach", to właśnie Episkopat powinien być Suspendowany, a nie ks. Piotr. Jak więc ks. Piotr może być posłuszny takim "personom", które nie występują przeciwko np. Nergalowi, Palikotowi, ks. Bonieckiemu, wyprowadzeniu Krzyża z Krakowskiego Przedmieścia czy też braku Telewizji TRWAM na Multiplexie ? Oni chyba nie wiedzą co mówią, żeby ks. Piotr wyrzekł się prowadzenia Polaków do jedynego ratunku - SOS czyli Intronizacji Chrystusa Króla. POLACY obudźmy się wreszcie co z nami robią rządzący Państwem i Kościołem. Matko Boża z Budzieszyna, błagam obudź w porę cały Sanhedryn i wszystkich Polaków i ratuj nas. Księże Piotrze tak trzymać i niech Ci BÓG BŁOGOSŁAWI. MARIA
Maria
Data wpisu: 13:54:41 28-01-2012

46. Uwielbiam słuchać ks.Natanka.Wspaniały kapłam. Ożywia naszą wiarę.
Iwi
Data wpisu: 19:39:06 28-01-2012

47. Popieram działanie ks, Piotr. Jest mistrzem czuwania w tajemnicy dziejów. Doceniam jego konkretne nauczanie, przynajmniej jest świadomy w wielu sprawach religijnych. Odpowiadają mi jego starania. Niech mu Bóg bardzo błogosławi.
Rycerka Eligia
Data wpisu: 20:28:40 28-01-2012

48. Działaj zawsze na korzyść bliżniego.Czyń dobrze każdemu,jakbyś pragnął,aby tobie tak czyniono.Nie myśl o tym,co tobie jest kto winien,ale co Ty jesteś winien innym.Módl się za wszystkich,nawet za nieprzyjaciół.Prostuj ścieżki zabłąkanych.Broń Pana naszego JEZUSA CHRYSTUSA zawsze i wszędzie. Tak właśnie postępuje nasz Kapłan Ks Piotr Natanek .Dlaczego Go prześladujecie niewierni Biskupi? boicie się jednego człowieka?Czym zabrudziliście wasze sumienia? Macie jeszcze chwilę aby je oczyścić i przeprosić!
Tereska Potępska
Data wpisu: 10:13:12 29-01-2012

49. Księże Piotrze kochamy Ciebie ,dziękujemy Bogu ,że zesłał Ciebie Polsce i modlimy się za Ciebie
Beata z rodziną.

Beata z Lodzi, Moje Gadu-Gadu
Data wpisu: 11:33:11 29-01-2012

50. Ksieze Piotrze, dziekuje za obrone naszych dusz w tej bitwie o zycie wieczne!


Agata
Data wpisu: 16:46:46 29-01-2012

51. \\\\\\\\\\\\\\\"to jest głos wołającego na puszczy-prostujcie ścieżki Panu\\\\\\\\\\\\\\\"
Słucham Ks.Piotra od dawna ,najpierw w archiwum na jego str.a kiedy byłam pod Grunwaldem oglądam codziennie Jego kazania.Uwierzcie -to jest jak balsam na zbolałe serce.Podziwiam ,współczuję i modlę się codziennie za Niego.Proszę Boga aby obudziło się wiele serc Polskich kapłanów.Króluj nam Chryste!

Maria z podkarpacia
Data wpisu: 17:31:34 29-01-2012

52. Dziekuje KS Natanku za wszystkie kazania .Rozgzewaja mnie i napawaja odwaga i otucha. Jestem dumny z tego ze jestem polakiem katolikiem.Zawsze z zona i dziecmi modlimy sie za niego.Niech Bog blogoslawi jego misji a swieta Matka niech podtrzymoje go na duchu." Coz ci sie Jezu spodobalo we mnie zes mnie dawiedzil tej niedzieli z rana"
jerzy gutowski
Data wpisu: 01:28:06 30-01-2012

53. Niech Będzie Pochwalony Jezus Chrystus
Serdecznie pozdrawiam wszystkich gości, a w szczególności x. Piotra. Cieszę się, że powstało takie miejsce, bo jest wiele rzeczy, za które chciałem podziękować x. Piotrowi.
W tym roku skończę 30 lat i z nadzieją patrzę w przyszłość, choć jeszcze na studiach i krótko po nie zapowiadało się tak wszystko kolorowo. Wiele było Opatrzności Bożej i pomocy ze strony mojego Anioła Stróża. Przede wszystkim bardzo pomogło mi Pismo Św. , które czytałem z prośbą do Boga o pomoc Długa historia...
Z osobą x Piotra zetknąłem się przez przypadek, przez osobę (prowadzi stronę internetową wwww. zbawienie.com), która umieściła jego kazanie jako przestrogę przez fałszywym prorokiem. Śmieszne, ale strony zbawienie.com od tej pory już nie czytałem, zaś zaczęła się przygoda z x Piotrem. I tu z tego miejsca chciałbym mu serdecznie podziękować, że jego kazania doprowadziły mnie po ok. 10-15 latach z powrotem do konfesjonału w Wielki Czwartek 2010. Otworzyły mi oczy na Kościół i jego istotę, z którym nie tyle się pogodziłem i zacząłem bronić, ale zrozumiałem i zacząłem powoli kochać, pomimo tego wszystkiego, co się w nim dzieje. Kupiłem różaniec św. Benedykta i zacząłem się na nim modlić,choć nigdy w życiu tego nie robiłem. Zapisałem się też do Krucjaty Różańcowej. To dla mnie takie owoce.
Dziś nie tyle widzę lepiej, ale widzę na tyle dobrze, że dostrzegam ten cały brud mojej duszy.
Widzę, ile czasu zmarnowałem, ale widzę również ile jest jeszcze czasu, aby walczyć i Królestwo Boże w ludzkich sercach.

Szczęść Boże księże Piotrze

Paweł Poznań
Data wpisu: 10:58:17 30-01-2012

54. dn.27.12.2011 w kościele o.karmelitów w Gdańsku złożyłam siebie Bogu w żertwie ofiarnej przez kapłana,który modlił się potem za mnie.Miałam wielką radość w sercu i dziękuję ks.Natankowi za dzieło przybliżanie nam Boga.Modlę się za niego i proszę Boga o więcej takich kapłanów!
k.polomska
Data wpisu: 19:39:50 30-01-2012

55. bog zaplac za wspaniale katechezy prof.natankowi
malgorzata k.
Data wpisu: 20:38:59 30-01-2012

56. bog zaplac za wspaniale katechezy prof.natankowi
malgorzata k.
Data wpisu: 21:10:51 30-01-2012

57. Panie Boże błogosław kś. Piotra Natanka, dziękuję Ci za Niego, wskazuje nam drogę ratunku dla naszego Kościoła.
Jacek Bąk
Data wpisu: 23:22:40 30-01-2012

58. Czcigodny Księże Piotrze. To Ty, Księże uczysz mnie wiary w taki sposób, że słucham Cię z otwartą buzią. Ty nauczyłeś mnie odwagi klękania podczas przyjmowania Komunii Świętej, choć u nas udzielają Jej stojąc na stopniu, więc do mnie klęczącej muszą się dość mocno nachylić. Ty wlewasz we mnie odwagę, nie boisz się pokazywać spraw, o których w Kościele się milczy. Tobie, Kapłanie jestem wdzięczna za wszystko, co robisz, Twoje długie kazania i konferencje pochłaniam jak zeschła ziemia wodę. A teraz pozwól, że w tym blogu zwrócę się do Komisji Episkopatu, bo nie wiem, gdzie by ten list przesłać tak, żeby do nich trafił. Przepraszam, że zabrzmi może zbyt przyziemnie, ale to jest myśl, jaka mnie się uchwyciła po przeczytaniu Oświadczenia .
Czcigodni nasi Hierarchowie.
Piąte przykazanie Boże brzmi NIE ZABIJAJ! Kościół utrzymuje się z ofiar. Płaci się za odprawienie Mszy Św, chrzest, pogrzeb, a suspensa zakazuje czynności kapłańskich, czyli w tym wypadku pracy zawodowo zarobkowej. Najnowszy list Episkopatu to potwierdza i obarcza rangą grzechu udzielaną pomoc temu kapłanowi, czyli... odcina go od źródeł utrzymania. Zatem.,. kto ma dać mu jeść, kto ma zapłacić jego opłaty za prąd, wodę, itd? Rodzice z emerytury, zapewne rolniczej, więc groszowej? Czy ma sprzedać Pustelnię, co do której nie ma na pewno prawa własności, bo jest ona własnością Kurii? Jak nie można sobie z kimś poradzić, to inwigilacja, jak wiele osób już wymieniło inwigilowane w przeszłości osoby w Kościele. Zatem, tak się nie robi, drodzy nasi Hierarchowie kościelni. Nie skazuje się nikogo na głód i niedostatek, bo tak skazywali Polaków nasi okupanci w przeszłości. Historia kołem się toczy? Chcecie być tacy, jak oni? A może w imię pamięci wspaniałych kapłanów i sióstr zakonnych wymordowanych przez wrogów naszej Ojczyzny odstąpicie od dalszej inwigilacji tego Księdza, bo zastanówcie się, czy nie występujecie przeciwko V Przykazaniu ! Przypomnę. Na początku lat 60 tych na Madagaskarze władze stanowczo wystąpiły przeciw Kościołowi, i wyrzucały księży z obrębów swojego kraju. Za ostatnim biskupem, który pozostawał nieuchwytny poszły listy gończe i pod karą nie wolno było udzielać mu żadnej pomocy. Zmarł z głodu w roku 1963. Chcecie być tacy sami jak oni? Skazujecie Księdza na banicję i śmierć głodową? Bo jeśli mu nie wolno pracować na utrzymanie w zawodzie, w którym go wykształciliście, nie dajecie mu szans na jako taką egzystencję. Zatem chcecie go głodem i nędzą zmusić do posłuszeństwa? Nawet jeśli by zaczął pracować gdzieś fizycznie czy w biurze, to pytam się Was? Kto przyjmie do pracy człowieka 50 letniego bez żadnego doświadczenia zawodowego? Do prostej pracy fizycznej? Ale pamiętajcie, że tak robili nasi wrogowie, których wielu z Was jeszcze pamięta. Wszak były komanda księży zamiatających ulice. Chcecie być tacy jak ci, którzy tamtych księży na tą hańbę skazali? A jeśli okaże się, że objawienia, które cytuje Ks. Natanek są prawdziwe, wtedy okaże się, ze inwigilując Księdza, walczyliście z Bogiem, a teraz boicie się, to, że to On wprowadza rozłam w Kościele i jego zwolennicy? Ostatnia wojna ma być religijną. W wojnie trzeba wodza. Ksiądz Piotr nim jest. A jeśli by Jego zabrakło, to z Woli Boga będą następni. Nie zatrzymacie tego, co już nabrało rozpędu. Lawina z góry już idzie. Napisane jest: Wszystko badajcie, a co dobre zachowujcie. czy nie tak? kapłan - historyk Kościoła nie umie badać? Zna On dobrze Biblię, a umysł jego tęgi. Jeszcze zadajecie mu ogromny stres, który jak już powszechnie wiadomo, jest zabójczy, a jak trwa długo, to stać się może podstawą do nieuleczalnej choroby, a co za tym idzie, do zejścia śmiertelnego. Więc, czy pomyśleliście, że możecie uczestniczyć świadomie bądź nie w zabójstwie na raty, Wy, kochani nasi Hierarchowie, którzy macie nas doprowadzić do Boga? Zatem – raczej przytulcie Go, jak matka tuli dziecko. Bo ten kapłan jest tego godzien. Właśnie takich kapłanów nam trzeba, którzy tak właśnie nauczają i nie boją się mówić prawdy. Zraniła mnie wypowiedź jednego księdza u nas na kazaniu, gdy podczas omawiania spraw ekumenizmu powiedział, że Eucharystia to sprawa drugorzędna. Słucham??? Albo w owym kapłanie już starcu brak wiary, albo zrozumienia. Czy w Kościele, który założył Bóg, On sam to drugorzędny dodatek? Czy raczej i na pewno ON jest i ma być w Centrum po wszystkie dni aż do skończenia świata i w wieczności? Zatem czekam na zmianę decyzji Komisji Episkopatu Polski, zmianę pozytywną. Nie tylko ja. Lawina ruszyła i toczy się porywając za sobą kolejne osoby. Czekamy Intronizacji. Polskie prawo dziedziczenia ( cywilne) zapewnia dziecku majątek jego matki. Jest to dziedziczenie w linii prostej. I tylko matka może dziecko wydziedziczyć, ale jeszcze należy się zachowek. Matka Pana Jezusa otrzymała koronę tego Państwa. Zatem, jeśli posiada tylko jednego Syna, to po linii prawnej należy Mu się korona wspólnie z Matką. Jeśli Matka nie ma nic przeciwko, a nie ma, to wchodząc w polskie prawo dziedziczenia należy Syna jak najprędzej ukoronować złotą koroną, a nie cierniową, bo tą już został ukoronowany 2000 lat temu. Proszę, nie skazujcie Boga na dalsze cierpienie z powodu Waszego oporu i oporu tych, którym wmawiacie, że koronacja Syna Bożego na Króla Polski jest niepotrzebna. Skoro Bóg prosi, to robi się natychmiast. Co by było, jeśli ktoś z nas nie posłuchałby dyrektora, albo wprost go lekceważył i jeszcze krzyczał przeciw jego decyzjom? Zwolnienie z pracy w trybie natychmiastowym. Ksiądz Piotr jest tym ogrodnikiem, który nawracając nas, oraz zwracając się do Was okopuje drzewo i obkłada nawozem, może wyda owoc. Bo jeśli owocu nie wydacie, a my z Wami i przez Was, Pan nas wszystkich wytnie ze Swego Ogrodu. A potem ogień nieugaszony, gdzie płacz i zgrzytanie zębów. Zatem pozdrawiając Was proszę, oddajcie nam Księdza Piotra Natanka. Zróbcie to prędko i tak jak na oczach całej Polski Go upokorzyliście, tak samo Go rehabilitujcie. On na to zasługuje. Zatem z Bogiem. Ja – głos z Archidiecezji Poznańskiej

Głos z archidiecezji poznański
Data wpisu: 00:14:04 31-01-2012

59. Chec pomocy serwerem!!!!

Niech bedzie pochwalony Chrystus Krol i Najswietsza Maryja Dziewica Wspolodkupicielka nasza!!!!
Chcialbym zaproponowac darmowego serwera jesli by to moglo w czyms pomoc dla szerszego rozpowszechnienia kazan ks. Natanka, zgodnie z Jego prosba(oplacany przez nas w Australii), poprzez firme ktora prowadzi hosting rowniez naszej firmy.
Dowolna pojemnosc 3,4,5...GB i bandwidth 4000,5000,6000...Megs ,wedle potrzeby.
Po uruchomieniu tegoz serwera, dane logowania beda przeslane do waszej dyspozycji i wylacznego prawa administratora.
Prosze o przedstawienie tej propozycji ks. Natankowi.

Z Bogiem
Damian
P.S. Probowalem wyslac email z kontakt regnumchristi i nieoficjalnej strony ks. Natanka, ale odeslano mi odrzut, wiec wykorzystuje ten wpis do nawiazania korespondencji.

Damian Chrobok
Data wpisu: 04:53:14 31-01-2012

60. Niech bedzie pochwalony Chrystus Krol i Najswietsza Maryja Dziewica Wspolodkupicielka nasza!!!!
Bogu dzieki za Proroka ks. Piotra Natanka,„Grom Bozego Slowa”!!!!!
Nawet w naszych najsmielszych oczekiwaniach nie przypuszczalismy, ze doczekamy takiego natchnionego Duchem Bozym polskiego ksiedza.
Mieszkamy w Australii od 16 lat. Na Swiete Msze Trydencke uczeszczamy od 15 lat, celebrowana przez „Bogobojne” Bractwo Swietego Piotra (FSSP). Po przyjezdzie do Australii, uderzyl nas totalny brak szacunku do Boga i brak respektu postawa zewnetrzna do Najswietszego Sakramentu; czyste „szopki odstawiane” na polskich Mszach: (komunia rozdawana tylko na stojaco przez siostry zakonne, „szafarzy”, anegdotki po kazaniu, oklaski, sesje zdjeciowe, rewie „rozneglizowanej” mody, dyskusje jak na jarmarku i Bog Jedyny wie co jeszcze wymysla?). Jeszcze w Polsce tak nie bylo.
Kompletny brak Sacrum spowodowal, ze wiekszosc wiernych „prysla” z kosciola. W australijskich kosciolach bylo podobnie (albo gorzej), po za wyjatkami.
Pustoszeja parafie australijskie, bo starych ksiezy nie ma kto zastapic-brak powolan. Natomiast Bractwo Swietego Piotra (FSSP) ma coraz wiecej powolan. Mlodzi ludzie uwielbiaja Msze Trydeckie – ta won kadzidla (czasami oltaza nie widac), te choraly gregorianskie przy wtorze organ, bogactwo ornatow i sprzetow litugicznych: tam sie oddaje prawdziwa czesc i uwielbienie Bogu. 2 razy w tygodniu jezdzimy rowniez na nowe Msze, do australijskij parafii ( ta z tych wyjatkow) i nasze dzieci (10 i 16 lat) wiedzac ze jest bescenna, dostrzgaja ze wiele tej Mszy brakuje, czuja pustke.
Po przeczytaniu ze osoba, ktora sluchala kazan ks. Piotra Natanka musi sie wyspowiadac, parsknelismy smiechem.
Nasz czcigodny Episkopat juz tak wrosl w pyche, ze nie ”trybi”, ze „idea” o ktorej mowi ks. Natanek, to Glos Boga poprzez swieta nauke Pisma Swietego, wypowiadana przez usta ks. Natanka. Na czyich to uslugach jestescie nasi „uczeni w pismie duszpasterze, biskupi”?, ze sluchanie teologicznie zdrowej Bozej nauki Proroka Ks.Piotra Natanka, natchnionego Duchem Bozym, nazywacie grzechem. Rowniez Jego Boza „idee”i wspolprace poprzez natchnione Rycerstwo Zertwy Ofiarnej w czynach godnych nasladowania-perpetualne modlitwy blagalne, zadoscuczynne posty, wyrzeczenia, itp, nazywacie „zlem” ktore nalezy wyznac w Sakramencie Pokuty.
Historia to juz przerabiala w 1917 roku, gdy Sw. Maksymilian Kolbe widzac zbiegowisko masonow przed Watykanem w 200 lecie ich „pomiotu”, tchniony Duchem Bozym i wolaniem Maryji Zawsze Dziewicy, zaklada Rycerstwo Niepokalanej z rozancem w reku i goraca modlitwa na ustach, zanoszac wolanie o nawrocenie dla tych nieszczesnikow. Co za „zlo”, bracia „nieszczesnicy” z ktorego Swiety musial prawdopodobnie tez sie wyspowiadac i odpokutowac?.
Ktos kto slucha ks. Piotra Natanka wie, ze Jego nauka to jest to na co czekal. Czuje potwierdzenie i uspokojenie w swojej glebi, wzrastajaca wiare i milosc do Boga (typowe dzialanie prawdziwego proroka). Natomiast ktos, kto jest przeciwko lub ma watpliwosci co do „idei” ks. Natanka, ma brak wiedzy religijnej lub cierpi na zawinione lenistwo duchowe, rozsadza go pycha albo kompletny brak dobrej woli.
Ksiadz Natanek jest swietnie zorientowany „co w trawie piszczy”, na arenie religijnej, politycznej, historycznej i apokaliptycznej i nie tylko w Polsce ale i za granica.
Modlmy sie za ks. Natanka, bo „zgraja kudlatych” szczegolnie kreci sie wokol jego osoby.
P.S.
Prosze zobaczyc jakie „szopki odstwia” jeden z amerykanskich kaplanow:
Msza Swieta z psami

Agnieszka z Sydney
Data wpisu: 05:46:33 31-01-2012

61. Z całego serca pozdrawiam kapłana katolickiego mojego umiłowanego ks. dr. Piotra Natanka.
A moim umiłowanym ks. biskupom życzę łaski Bożej , która pozwoli im odróżnić dobro od zła.

Jarek
Data wpisu: 08:50:07 31-01-2012

62.
Panie Damianie z Australii!

Proponuję wysłać maila na:

biuro@christusvincit-tv.pl

Zosia z Warszawy

margaretka
Data wpisu: 13:29:15 31-01-2012

63. Mojego Anioła Stróża oddaje dla Ks.Piotra Natanka.....niech Go strzeże kazdego dnia i broni przed atakami zlego!
Patrycja
Data wpisu: 17:43:48 31-01-2012

64. Drogi ks. Natanku, jestem z Tobą. Dzięki Tobie poznaję prawdziwą wiarę w Jedynego Boga i otwierają się moje oczy na to w jakim stanie jest nasz polski Kościół i kto w Nim rządzi. Twoje głębokie, mądre i piękne a jednocześnie tak proste i zrozumiałe kazania pozostają w człowieku już na zawsze, wyciskając w duszy niezatarte piętno. Modlę się gorąco za Ciebie drogi nasz pasterzu aby dobry Bóg zawsze miał Cię w Swojej opiece ale także modlę się o Światło Boże i łaskę dla naszego biednego polskiego Episkopatu i całego duchowieństwa aby potrafili się otrząsnąć z wpływu złego ducha puki jeszcze nie jest za późno. Króluj nam Chryste!!! Darek z Bielska-Białej
Darek
Data wpisu: 20:25:41 31-01-2012

65. Ks. Piotr Natanek to Chrystusowy kapłan, który jest wiernym jego uczniem.Ile spraw rozjaśni nam ten kapłan.
Bogu niech bedą dzięki za tego kapłana.Niech Go Pan strzeże i Mu błogoslawi by slużył kościołowi !
Króluj nam Chryste!!!!!!!!!!!!!!

Bronek
Data wpisu: 22:07:12 31-01-2012

66. Jestem wierzący od dawna.Ale dotychczas miałem wrażenie,że Kościół jest w jakimś MATRIXie. Dużo interesuję się historią-zwłaszcza tą najnowszą i wiem,co się dzieje na świecie.Teorie spiskowe wcale nie są tylko teoriami-na świecie dzieje się strasznie źle,nawet tragicznie. Sama Maryja mówi o tym w objawieniach i prosi o modlitwę.
Wielokrotnie rozmawiałem z różnymi księżmi, ale w ogóle nikt tego nie traktuje poważnie.Kościół w Polsce jest dziś uśpiony pozornymi sukcesami, spotkania młodych, sympozja, koncerty imprezy itp.Niemal jest to sielankowa wiara, która w naciąganych statystykach wygląda świetnie.A "purpuraci"-jak nazywa ich ksiądz Piotr obrastają w brzuchy.
Ksiądz Piotr jest takim kapłanem ,jakiego od dawna oczekiwałem i o jakiego od dawna się modliłem.Od początku pokochałem Go całym sercem i codziennie wspieram Go modlitwą.Archiwizuję Jego kazania i rozdaję znajomym.On jedyny jest bezkompromisowy w walce o Chrystusa.Pod takim wodzem można w ciemno iśc w bój.
Z całego serca pozdrawiam Cię ukochany kapłanie Chrystusowy.
Króluj nam Chryste!!!

Rusin
Data wpisu: 22:26:27 31-01-2012

67. Niech Będzie Pochwalony Jezus Chrystus

Wszystkich mieszkańców Poznania i okolic polecam:
1. Mszę w rycie trydenckim, która jest odprawiana w każdą niedzielę o godz. 14.00. w kościele o. franciszkanów ul. Franciszkańska 2 w Poznaniu.

2. W kościele o. franciszkanów od czwartku również Jerycho Różańcowe.

3. Sobota godz. 9 - nabożeństwo pierwszych 5 sobót miesiąca.

www.poznan.franciszkanie.pl/

Paweł Poznań
Data wpisu: 09:50:23 01-02-2012

68. Słucham , oglądam , moja wiara wzrasta , nadzieja wzrasta , miłość do Pana Jezusa , Ducha Świętego , Boga Ojca niebotycznie wzrasta . Staję się szczęśliwym człowiekiem , chcę się tym szczęściem dzielić z ludźmi , których kocham ! Mówię : w Necie nie ma nic bardziej prawdziwego , bardziej szczerego , bardziej sensacyjnego! Wiem , że, nareszcie mówię prawdę .
Tadeusz
Data wpisu: 10:21:26 01-02-2012

69. Moje zycie zmieniło sie dzieki Ks.Piotrowi...to dzieki Niemu znow wrocilam na droge Naszego Zbawiciela.....moje nawrocenie to zasługa tego swietego kapłana...Patrycja z parafi Wieprz koło Zywca
Patrycja
Data wpisu: 12:33:00 01-02-2012

70. Moje zycie zmieniło sie dzieki Ks.Piotrowi...to dzieki Niemu znow wrocilam na droge Naszego Zbawiciela.....moje nawrocenie to zasługa tego swietego kapłana...Patrycja z parafi Wieprz koło Zywca
Patrycja
Data wpisu: 12:33:50 01-02-2012

71. Po przeczytaniu wypowiedzi ks.Dziwisza zamieszczonego w ekspresie postanowiłam zapytac sie ks.dziwisza o jakim kosciele ksiadz mowi czy o tym 1964r bo wtedy przystempowałam do komuni sw itaki zapamietałam w swym sercu i takiemu przyrzekałam słuzyc do smierci bo w dzisiejszym to nie Bog ale wasze trony stoja w centrum .EWA
ewa kostrzewa
Data wpisu: 16:39:42 01-02-2012

72. Czytając te świadectwa rośnie duch i wiara oraz świadomość.Wiele lat obserwowałem co się dzieje na tym świecie, zadawałem sobie pytanie czemu pasterze nie upominają swych owieczek,dlaczego pozwalają mordować księży odważnych [lata 80]kryją zło.
{Przywitanie Ojca św,Benedykta przez biskupów niemieckich),,i wszystko trybi.Widziałem w Bawarii również to o czym mówi ks,Natanek.
Ale teraz to wszystko rozumiem i dziękuję Opatrzności Bożej za łaskę spotkania na swej drodze tego kapłana-pasterza.
Postępków zła Episkopatu nie będę komentował tylko ciągle zadaję sobie pytanie czy nie ma tam jednego sprawiedliwego,przeciez nikt z nich nie bronił krzyża w W-wie.Kim oni są że chowają głowę w piasek i nie pasą coraz większego stada baranów chowanych przez media.

ireneusz winnik
Data wpisu: 18:53:28 01-02-2012

73. Przygotujcie drogę Panu, prostujcie ścieżki dla Niego! wszyscy ludzie ujrzą zbawienie Boże. (Łk 3,1-6)
Intronizacja jest niczym innym jak przygotowaniem drogi dla Pana. Drogi, dla panowania Serca Jego, w sercu moim, bo oto niewolnik mówi do Pana: Oto jestem! Ty jesteś Królem, Jesteś moim Królem, niech Twoja wola się stanie, oto jestem!
Dlaczego za tym tylu niechętnych Intronizacji? Zarówno wśród powołanych jak i świeckich?
To proste.Zarówno jedni jak i drudzy,tak uwikłali się w grzech, że nie ma w ich życiu miejsca dla Boga. Nie chcą spełnienia się woli Bożej. Jego królowanie obnażyłoby ich słabości, wynikające z ludzkiej pychy, pychy, która obtoczyła się w panierce władzy,pieniądza i nierządu. Kto z nich ,dobrowolnie zrezygnuje z tych cielców? Nikt!!!
I to, nie z lęku przed Bogiem (niestety), ale z lęku przed utratą ,,majętności" i ,,namiętności" ludzkich. Wymyślają za tym, że Intronizacja nie jest zgodna z KKK, że ,,jacyś" tam kapłani mają różne widzenie rzeczy, które dzieli Kościół i nie jest zgodne z Ewangelią. Omamiają lud Boży. Tylko w jednym celu - aby Intronizacja nie miała miejsca w polskim Narodzie. Dlaczego? Tylko dlatego, aby nie objawiło się zbawienie Boże.To są działania z piekła rodem.
Moim rozmówcom, przeciwnym Intronizacji, zadaję jedno pytanie: czy Jezus Chrystus miałby coś przeciwko temu, że chcesz uznać Go za swojego Króla i oddać się całkowicie pod Jego władzę?
I tu następuje milczenie.Jakże wymowne.
Króluj nam Chryste!!!


Mariola z Poznania
Data wpisu: 22:15:23 01-02-2012

74. Króluj nam Chryste!
Mam na imię Kamil, jestem studentem. Słucham kazań ks. Piotra Natanka już od dawna. Całym sercem jestem przy nim i mógłbym słuchać godzinami Jego pięknych kazań o Bogu. Jest to miód dla duszy, wielkie umocnienie dla mnie. To co mówi ks. Natanek o rujnowaniu Kościoła przez zdrajców to krystaliczna prawda. Wraz z wypychaniem ks. Natanka z Kościoła sam Bóg jest z Niego wypychany, ale wielkie dzieło wymaga ofiary, tak było zawsze w historii Kościoła i nie inaczej jest też tym razem. Biedni ci wszyscy którzy walczą z Chrystusem Królem Polski i wszystkich narodów, jeśli się nie opamiętają to nie chciałbym być w ich skórze bo sprawiedliwość Boża dla tych którzy odrzucili miłosierdzie jest straszna.
Chciałbym pojechać do Grzechyni i wstąpić do żertwy ofiarnej, ale nie mam na razie jak się tam dostać
Bóg zapłać księże Piotrze za odwagę i Twoją działalność, słucham wszystkich kazań i będę słuchał dopóki będzie to możliwe.

Kamil Kozieł, Moje Gadu-Gadu
Data wpisu: 22:49:09 01-02-2012

75. Jestem urzeczona mocą WIARY i miłosci Do JEZUSA u mojego ukochanego kapłana X. PIOTRA. Odkąd Go słucham i od czasu do czasu odwiedzam w Grzechyni moja Wiara na nowo odżyła,poprzez codzienne pragnienie MSZY Św. Dawniej chodziłam do Kościoła mało regularnie,a teraz potrafię godzinami codziennie modlić się z X. PIOTREM!!! Kochany Boże zachowaj nam w zdrowiu tego Kapłana by jeszcze przez długie lata mógł nam przekazywać swoje PROROCZE słowa na Czasy Ostateczne!!!
Teresa45
Data wpisu: 01:06:38 02-02-2012

76. Dzięki ks. Piotrowi cała rodzina moja, moi rodzice, rodzina mojego szwagra przyjmuje komunię na kolanach i do ust.

Ryszard
Data wpisu: 11:20:07 02-02-2012

77. Czcigodny Ks. Piotrze - szczęść Ci Boże za wszystko co do tej pory zrobiłeś. Dziękuję Ci, że nie stchórzyłeś i podjąłeś wezwanie. Boże błogosław Ci na wszystkie dni i noce. Całym sercem jestem za ideami, które rozszerzasz. Króluj nam Chryste.
Irek
Data wpisu: 14:23:21 02-02-2012

78. Wraz z rodziną uznaliśmy Jezusa Chrystusa Królem Polski, swego miasta i domu już w 1996r. przy pierwszej próbie Intronizacji po wojnie. W 2007 roku usłyszeliśmy kazania ks.Natanka i od razu stwierdziliśmy, że to Piotr Skarga naszych czasów. Było czymś naturalnym, że to co głosi ksiądz, to to, co my myślimy. Na początku nawet oburzaliśmy się na niego, że toleruje świeckich szafarzy, którzy przy nim się wtedy kręcili. Ciekawe, że teraz z tego powodu miałbym się spowiadać. To tak jakbym miał się samego wyprzeć i tego co wpoili mi wcześniej rodzice, zawsze postępujący tak jak ich uczyli księża. Czy znaczy to,że tamci kapłani nie nauczali wiary katolickiej? Uczono mnie, że spowiadamy się z grzechów a nie z słuchania nauki, którą się wyznaje. Pozdrawiam wszystkie Armie Chrystusa Króla.
Króluj nam Chryste!

huzar
Data wpisu: 19:12:40 02-02-2012

79. Szczerze mówiąc, zanim poznałem ks. Piotra Natanka brakowało mi nauki i publicznej charyzmy, człowieka, który mógłby zacząć prostować ten chore czasy. Zacząłem poszukiwania w Internecie i proszę znalazł się taki człowiek. Dużo zdrowia i łask Bożych - życzy Tomasz.
Tomek
Data wpisu: 19:12:58 02-02-2012

80. Dziekuje Ci księże Piotrze za slowo które głosisz, ono dodaje mi siły w trudach codziennego życia. Chwała ci za to
Maciekmtj
Data wpisu: 22:05:33 02-02-2012

81. Jestem już w jesieni swego życia, ale dopiero teraz spotkałem po raz pierwszy kapłana, który prowadzi nauki na które cały czas czekałem.
Nigdy w swoim życiu nie słyszałem o tylu Objawieniach, które okazuje sią były zarówno przez rządzących Polską jak i polskich hierarchów „wycinane”, zarówno przed wojną, jak i po wojnie. Jest to jedna z przyczyn wrogiego nastawienia polskiego Episkopatu z Kurią Krakowską na czele. Drugą, chyba główną przyczyną, jest wrogość polskiego - i nie tylko polskiego – establishmentu do Intronizacji Jezusa Chrystusa na Króla Polski. Nie bez przyczyny zarówno ks. Piotr Natanek jak i ks. Tadeusz Kiersztyn, który też prowadzi dzieło Intronizacji, są tak przez Kurię Krakowską uciszani.
Księże Piotrze, niech Ci Bóg błogosławi w twoim kapłaństwie,
a Matka Najświętsza osłania przed atakami na Ciebie. Modlę się za Ciebie.
Nie mogę się oprzeć pokusie, żeby nie nazwać Cię „drugim Rejtanem”.
Króluj nam Chryste, zawsze i wszędzie.


Andrzej
Data wpisu: 05:05:59 03-02-2012

82. Jestem całym sercem za ks.Natankiem. To wielka łaska dla Polaków mieć takiego przywódcę duchowego.Czy ktoś pomógłby mi odnaleźć stronę na której będzie nr konta bankowego księdza? gubię się już w tych linkach. Przepraszam, bo to może proste a ja nieudolna.
Sceptyczka
Data wpisu: 08:25:04 03-02-2012

83. Niech Będzie Pochwalony Jezus Chrystus

X. Piotrze, czy Chrystus znajdzie jeszcze wiarę, jak wróci?

Centra handlowe mogą być miejscem nowej ewangelizacji - stwierdził przewodniczący Papieskiej Rady ds. Nowej Ewangelizacji arcybiskup Rino Fisichella.
Przypomniał, że sam odprawił przed Świętami Bożego Narodzenia mszę w takim centrum w Rzymie, jednym z największych w Europie.
Na łamach watykańskiego dziennika „L’Osservatore Romano” abp Fisichella podkreślił, że tego typu inicjatywa oznacza przyłączenie się do procesu nowej ewangelizacji w miejscach skupisk rozmaitych ludzi. Tam także - dodał - nie może zabraknąć obecności chrześcijan.
Przewodniczący Papieskiej Rady przypomniał o jej inicjatywie określonej jako „misja w metropoliach”. W jej ramach w 12 europejskich miastach, między innymi w Warszawie, odbędą się podczas Wielkiego Postu liczne spotkania i debaty pod hasłami nowej ewangelizacji. W roku przyszłym liczba tych miast wzrośnie do 72.

Szczęść Boże

PawełPoznań
Data wpisu: 09:11:29 03-02-2012

84. Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus, niech będzie uwielbiony, ukochany przez nas,
niech będzie uszanowany, prawdziwie i otwarcie uznany przez nas jako Pan i Król Wszechświata, Ziemi, Europy, Polski, naszego miasta, rodziny……..
Czy kocham Go żarliwie ?, czy w ogóle Go kocham?, czy myślę o Nim cały czas z miłością?, czy tęsknię za Nim?, czy jest dla mnie Kimś naprawdę ważnym?, czy robię cokolwiek żeby Go lepiej poznac…
czy jestem taki chłodny, powściągliwy w uczuciach, wyważony, politycznie poprawny…

Czy stoję po „Jego stronie”, przy Nim, kiedy Go opluwają, kiedy drwią z Niego i Jego nauk, czy stoję w tłumie i udaję, że nic się nie stało, że Pan Bóg jest ponad to, że sobie przecież da radę, bo jest Bogiem i nie potrzebuje naszej interwencji, a poza tym Jest Miłością i wszystkim wybacza…
Wszyscy musimy sobie zadać takie pytania, począwszy od Biskupów na maluczkich skończywszy…..

Kochany Księże Piotrze serdeczne Bóg zapłać za to, że nam otwierasz oczy duszy…….

Popychadło

Popychadło
Data wpisu: 10:23:23 03-02-2012

85. Króluj nam Chryste!
Zgłaszam, że na Glorii znowu dokonano wykasowania naszych wpisów. mnie skasowano link. Pozdrawiam wszystkich, których poznałem, obrońców Chrystusa Króla,pozwólcie, ze wspomnę Stefanka i Tomka. Z Bogiem i Maryją

huzar
Data wpisu: 11:06:18 03-02-2012

86. Pozdrawiam ciebie tez huzar ! pamietaj o tym ze nasza wczorajsza walka odniosła skutek !ich broń która wymierzyli przecie Prawdzie -sama ich pokonała ! gloria pozornie chce byc obiektywna -a tak naprawde nie popiera dzialalności ks.Natanka ani Jego zwolenników .Sami to stwierdzili.Sam rownież ustanowili ;sędziego ; nad ks.Natankim -którym ma bys Episkopat Polski -który jak stwierdzoni -poradzi sobie z kwestia ks.Natanka -choc jak wczesniej stwierdzono -;Episkopat nie przedłożył ks.Natankowi zadnych formalnych oskarzeń dotyczacych złamań doktrynalnych.Pozdrawiam serdecznie ks.Natanka oraz wszystkich jego zwolennikow głoszenia prawdy -a w szczególnosci braci i siostry zaprzyjaznionych na portalu glorii.
stefanekII
Data wpisu: 12:10:22 03-02-2012

87. Dziękuję Stefanku. Właśnie czytałem komentarze na Glorii.Aż śmieszne komentarze. Po tym jak spełnili swe role przeciwnicy ks.P.Natanka nagle piszą, że gremialnie odchodzą. Zobaczymy czy Gloria za nami nie zatęskni bo oglądalność gwałtownie spadnie. Niech Pan Jezus nasz Król Polski błogosławi księdzu Piotrowi Natankowi i wielkiej armii na bój o Swą chwałę. Pozdrawiam Stefanka,Radka33(Tomka)Olo13jcb,Taginę,Małgorzatę Marka,Engel44,Miecia, Tahamatę,Józefa,Alanowę,Inkę,Jurka z Bielska,Leciutką,Marinkę,Michałag,W64u14 oraz tych co teraz tam bronią Chrystusa Króla
huzar
Data wpisu: 12:44:53 03-02-2012

88. Tak huzar -odeszli z wielkim zawiedzeniem -szczegolnie giovanni i carpediem że gloria -to nie jest portal ,który wspiera prawdę (ta prawde ,która oni wnosza ) -lecz dzialają tylko dl marketingu .Jakaż wielka strata dla glorii -którzy stracili tak dostojnych ;mędrców; ! Rycerze Chrystusa głowy w górę !!! pozdrawiam po bratersku;Cioebie huzarze ,Radka,olo,Dawida 37,Stanislawap,tagine,Inke ,Enkel,Arke ,stenię ,Małgorzate ,annauuralie,PermBana,Józefa,Jurka z Bielska,Primo,Edwarda Jarka,Uwolnienie złych duchow,w6414,alice32,kakrzys,Inka110,jadwina,zibi1,dydona,maniek,podochrona,Poolak,Miłosierdzie i Sprawiedliwość ,veritas,pio9a,jerzy1,lucjanfm,Anna Kajzer,Senhora,grazka,adek212,stanislaw ciućka,FILMY RELIGIJNE DLA CIEBIE,marek,Lord Zuku,BAH,alanowa,AnnaN,Maria Misior,oraz wszystkich tych ,ktorzy przyczyniali sie do walki w głoszenia Intronizacji Jezusa Chrystusa -orza wspierali duchowo i słownie naszego kaznodzieje ks.prof dr hab Piotra Natanka ! Z Bożym pozdrowieniem;
stefanekII
Data wpisu: 13:49:09 03-02-2012

89. Zakochać się w Bogu
Mam 52lata i chciałabym dac swiadectwo nawrócenia.Do 50-tego roku zycia,żyłam jak większość katolików,niedzielna msza swięta,raz na trzy m-sce spowiedż swięta i miałam nieraz trudności ze znalezieniem u siebie grzechów.I oto zupełnie przypadkiem trafiłam na stronę Ks.Piotra było to jesienią 2009roku.Od tej pory nie ma dnia,zebym nie słuchałam kazań Ks.Natanka.Póżniej była lektura ,,Orędzi na czasy ostateczne które właśnie nadeszły,,okazały się prawdziwym balsamem dla mojej duszy.Moje życie zaczęło się zmieniać.Wszystkie cierpienia i przkrosci oddaje Bogu,rano i wieczorem modlitwa.W sierpniu 2011r Bóg dal mi łaske poznania moich grzechów.21.12.2011r w kościele w obecności mojego Proboszcza złożyłam Bogu ofiare jako żertwa ofiarna.Żałuję tych wszystkich zmarnowanych lat,że tak póżno odnalazłam Boga.Niech będzie Bóg uwielbiony.

Joanna
Data wpisu: 20:13:40 03-02-2012

90. pozdrawiam wszystkich, którzy na portalu gloria.tv stawali w obronie księdza Piotra, Bóg Wam zapłać.
Odkąd zaczęłam słuchać kazań księdza, doświadczam łask od Boga!!!. Doświadczam coś, czego do tej pory nie było w moim życiu, to taki " kopniak", jakby porażenie "niebieskim prądem", nie wiem jak to nazwać... I już nic bez BOGA, wiecie jakie to cudne!!!! Dzięki Ci księże Piotrze, jesteś prawdziwym pasterzem, Bóg może być z Ciebie dumny. Króluj nam Chryste!

annaaurelia
Data wpisu: 21:43:36 03-02-2012

91. Ja również pozdrawiam wszystkich przyjaciół z portalu Gloria.Tv,którzy nieustannie opluwani przez przeciwników,bronili i bronią naszego kochanego ks.Piotra.Cieszę się,że się nie poddajecie i Jesteście gotowi nadal stać na straży i bronić Pana Jezusa i walczyć o uzdrowienie Kościoła Katolickiego.Jak mówi ks.Piotr:trwajcie w Wierze i nie bójcie się!Jak Bóg z Wami,któż przeciwko Wam!(Radek33)
Tomek_Rycerz_Niepokalanej
Data wpisu: 21:57:34 03-02-2012

92. Tyle ciepłych słów przeczytałam w tych komentarzach na temat ks.Piotra Natanka dlatego nie będę się powtarzać.Dziękuję BOGU za takiego kapłana i bardzo żałuję,że nie mogę każdego dnia bezpośrednio uczestniczyć we mszy świętej sprawowanej przez ks.Natanka.Kazań słucham przez internet i polecam znajomym.Modlę się żeby DOBRY BÓG dał siłę księdzu do dźwigania swojego krzyża.
Hanka z Gliwic

Hanka
Data wpisu: 00:39:47 04-02-2012

93. Melduję Wam drodzy, że otrzymałem chyba status więźnia politycznego na GloriiTv po ataku wrogów Kościoła Świętego chyba, że pomógł w tym dodatkowo jakiś haker, ponieważ nie mogę się zalogować,mimo, że istnieje jeszcze mój priv. Te osoby, ktore chcą skorzystać z modlitw u mnie zamieszczonych mogą to zrobić wchodząc przez przyjaciół lub stare komentarze. Pozdrawiam wszystkich rycerzy Chrystusa Króla na czele z księdzem Piotrem Natankiem. Czytam Wasze komentarze i pamiętam w modlitwie. Z Bogiem i Maryją
huzar
Data wpisu: 13:50:26 04-02-2012

94. Szczęść BOże. Chciałem sie spytac ksiedza profesora co ksiądz sądzi o radiu Maryja
wiernysługa
Data wpisu: 22:37:00 04-02-2012

95. NIECH BĘDZIE POCHWALONY JEZUS CHRYSTUS

Jestem słuchaczką kazań ks. Piotra. Zachwyca mnie bogactwo wiedzy historyczno- biblijna i nie tylko, która jest wiernym przekazywana. Szkoda,że takich księży odważnych służących prawdzie jest jak na lekarstwo. Dlatego mamy w naszej umiłowanej Ojczyźnie to co mamy/. Wina jest również od strony wiernych kto szuka prawdy zawsze ją znajdzie i będzie na przekór wszystkiego stał po stronie Boga,a kto karmi się kłamstwem , złymi mocami staje się dramatem dla bliskich i kolejnych pokoleń.
Wiem jak się czuje ks. Piotr po kolejnych atakach własnych braci kapłańskich, bo ja się czuję rozbita wewnątrz , bitwa trwa i jak długo ? Może nam wszystkim trzeba na czele z ks. Piotrem po kolejnym ataku położyć się krzyżem przed Najświętszą Eucharystią i błagać moce boże o wybaczenie kolejnego biczowania i modlić się, a Bóg da nam siłę i moc. Wyeliminować całkowicie uderzenia słowne przeciw swoim braciom bo przywołuje się zło do zła.
Dlatego też pozwoliłam sobie przesłać ostatnie orędzie Matki Bożej z Medziugorje . Z Panem Bogiem

Orędzie Matki Bożej z 2 stycznia 2012 r. przekazane przez Mirjanę
„Drogie dzieci, kiedy z macierzyńską miłością spoglądam w wasze serca, widzę w nich ból i cierpienie, widzę zranioną przeszłość i nieustanne poszukiwanie, widzę swoje dzieci, które pragną być szczęśliwe, ale nie wiedzą jak. Otwórzcie się na Ojca, to jest droga ku szczęściu, droga, którą Ja pragnę was prowadzić. Bóg Ojciec nigdy nie zostawia swoich dzieci samym sobie, szczególnie w bólu i rozpaczy. Kiedy to pojmiecie i zaakceptujecie, będziecie szczęśliwi. Zakończą się wasze poszukiwania, będziecie kochać i nie będziecie się bać. Wasze życie będzie nadzieją i prawdą, którą jest mój Syn. Dziękuję wam. Proszę was, módlcie się za tych, których wybrał mój Syn. NIE SĄDŹCIE, GDYŻ WSZYSCY BĘDZIECIE SĄDZENI.”
Matka Boża pobłogosławiła wszystkich obecnych i przyniesione dewocjonalia!


Mirjana 2 stycznia 2012 r. (fot: Caritas Of Birmingham)
Dzisiejszego poranka jak każdego drugiego dnia miesiąca Matka Boża z Mirjaną modliły się za tych, „którzy nie poznali miłości Bożej”. To była zimna noc w Medziugorje. Wokół Niebieskiego Krzyża zebrały się tłumy pielgrzymów. Niektórzy z nich spędzili całą noc na górze w oczekiwaniu na objawienie Królowej Pokoju. W ramach przygotowań był odmawiany różaniec w różnych językach: włoskim, arabskim, koreańskim….
Widząca Mirjana przyszła na miejsce objawienia o godz. 8: 25. Uklękła i zaczęła się modlić. Objawienie Matki Bożej rozpoczęło się o 8: 36 i trwało około 6 minut. Mirjana była bardzo radosna w czasie dzisiejszego objawienia.

PS Tłumaczenie orędzia z języka chorwackiego. Dziękuj
Orędzie Matki Bożej przekazane przez Mirjanę 2.02.2012
„Drogie dzieci, jestem z wami tak długo i już tyle czasu wskazuje wam na Bożą obecność i Jego niezmierną miłość, bo chcę abyście ją wszyscy poznali. A wy moje dzieci? Wy patrząc na otaczający was świat nadal jesteście głusi i ślepi i nie chcecie widzieć dokąd on zmierza bez mojego Syna. Wyrzekacie się Go, choć On jest źródłem wszelkich łask. Słuchacie mnie kiedy do was mówię, lecz wasze serca są zamknięte i nie słyszycie mnie. Nie prosicie Ducha Świętego o światło. Dzieci moje, zapanowała pycha. Ja wskazuję wam pokorę. Dzieci moje, zapamiętajcie, tylko pokorna dusza promienieje czystością i pięknem, gdyż poznała miłość Bożą. Tylko pokorna dusza staje się rajem, gdyż przebywa w niej mój Syn. Dziękuję wam!... Ponownie proszę was módlcie się za tych, których mój Syn wybrał, a są nimi wasi pasterze.”BERNADETTA
Data wpisu: 12:20:30 05-02-2012

96. Jestem zapewne jednym z wielu którym ks. Piotr pomógł zgiąć kolana.Jest to kapłan z krwi i kości który odważył się powiedzieć, nie!!! wypaczeniom wiary naszych ojców,narażając się tym samym wątpliwym elitom różnej maści.Jestem pełen podziwu dla Rycerzy Chrystusa Króla którzy swoją postawą wybudzają ludzi z letargu dając świadectwo dużej wiary i odwagi.Tak trzymać i nie popuszczać,jak kiedyś powiedział Jan Paweł2. Tylko pod Chrystusem Królem możemy śpiewać "Ojczyznę wolną pobłogosław Panie". KRÓLUJ NAM CHRYSTE!!!

Andrzej z Rjukan.

Andrzej z Rjukan
Data wpisu: 12:44:01 05-02-2012

97. Ksieze Piotrze dziekuje za kolejny wspanialy cykl wykladow, w ktorym porusza Ksiadz tematyke okultyzmu. Dlaczego na kazaniach inni ksieza nie przestrzegaja wiernych? Widac sami sa zle uformowani. Pokusa aby poznac to co zakryte, wiedze tajemna (ciekawosc - 1-szy stopien do piekla)jawic sie moze jako cos ekscytujacego i pieknego ale jest to smiertelna trucizna. Ostatnio czytajac Bl. A. K. Emmerich zapamietalam sobie jej stwierdzenie, ze wazniejsza od wiedzy jest wiara. Jak bardzo dziekuje za walke o czysta wiare dla nas!
Agata z Wiednia
Data wpisu: 15:59:45 05-02-2012

98. Dziękuję księże Piotrze za cykl kazań o okultyźmie.O ja cię kręcę,jak byłem blisko do dziury!Dziękuję mojemu Aniołowi Stróżowi,że kazał mi odpalić ten cykl kazań.
Zawsze mówię moim klientom,że Pana Boga nie można poprawiać ,cielak ma ssać z cycka,a nie z wiadra,bo jakby Pan Bóg tak to urządził,to krowa by miała wiadro,a nie wymię.Księże Piotrze,jesteś nam baaardzo potrzebny,a słyszę,że Ci gardło szwankuje.Gorące mleko,troszkę masła,łyżeczka miodu i dwa ząbki rozgniecionego czosnku ,na gorąco przed snem.Dary Boże,to i Bóg pomoże.Modlę się o siłę dla Ciebie i proszę Cię księże Piotrze o modlitwę w mojej intencji o odwagę.Christus Vincit!

nieludzki
Data wpisu: 19:56:51 05-02-2012

99. niech bedzie pochwalony Jezus Chrystus,kochani od kilku tygodni sledze i slucham kazan ks Piotra i po pierwszych kilku kazaniach wysluchanych on-line coraz bardziej przekonuje sie do tego kaplana i do slow ktore mowi i glosi w kazaniach a zachowanie naszych koscielnych wladz wobec ks Natanka,wywoluje u mnie efekt buntu i niezadowolenia z dzialan kard Dziwisza i calego Episkopatu,Ks Piotr nie wystepuje przeciw kosciolowi,nie wystepuje przeciw wierze i Bogu,malo tego,modli sie za niego za caly kosciol za krd Dziwisza tez,nic zlego nie glosi,wraca do korzeni,pietnujac falszywych kapalnow i ich falszywe prawdy jakimi nas mamia,dzialania mojego kosciola katolickiego i ich hierarchowie tylko wzbudzaja niechec wsrod wiernych,wsrod takich jak ja i tysiace innych,dzieki ci Boze ze jest taki kaplan jak ks Piotr,wskazujacy nam droge,nawolujacy do powrotu na prawdziwa wiare na prawdziwy nasz kosciol,trwoga tylko mnie ogarnia na mysl czy nie mmamy juz innej drogi jak droge walki z calym tym zepsutym aparatem koscielnym i jego purpuratami,w koncu tam sa nasi bracia i siostry jako te baranki Boze,co mysla ze wierza i dzialaja w dobrej wierze nie wiedzac ze sa oszukiwani,szczesc Boze moi kochani!
mariusz
Data wpisu: 01:00:43 07-02-2012

100. Szczęść Boże. Dziękuję Bogu za działalność ks Piotra Natanka, bo jest prorokiem, jest najbliżej Prawdy i jest głosem w imieniu udręczonych. Jestem osoba udręczoną z różnych powodów, głównie duchowych a także przez bylejakość wiary, lekceważenie, opieszałość w pomaganiu tych , którzy w Boga wierzą, ba..lub nawet ślubowali Bogu służbę. Głos księdza Piotra jest jak gwiazda betlejemska dla tych , którzy cierpią mroki i czekają na zlitowanie Pana.Czekałam na ks Piotra więcej jak 10 lat; jestem osobą nawróconą przez Orędzia Prawdziwego Życia w Bogu ( Vassula Ryden ) i cierpiałam z powodu odrzucania i podważania autentyczności mojego powrotu do Boga widząc w tym działania diabła. Głos ks Piotra przyniósł ulgę i nowe mobilizacje sił duchowych. Chwała Ci Panie za tę nową łaskę dla mnie,naszej Ojczyzny, że odpowiedziałeś na tęsknoty i wołania tych, którzy prawdziwie Ciebie szukają i pragną. Pozdrawiam ks Piotra
Patrycja
Data wpisu: 08:55:31 08-02-2012

wpisz się do księgi gości | załóż własną księgę gości

<< Poprzednie wpisy | Następne wpisy >>

Dotychczas księgę gości odwiedziło: 75136 osób

REKLAMA:
Jeśli chcesz się nauczyć tworzyć strony internetowe, a nie masz o tym pojęcia wejdź na bezpłatny Video blog www.VideoWebmaster.pl

Jeśli już potrafisz tworzyć strony internetowe, wejdź na blog z poradami dla średnio-zaawansowanych webmasterów www.PomocnikWebmastera.pl


ZOSTAW ŚWIADECTWO - KLIK
Wulgarne, obraźliwe komentarze będa kasowane, a adresy IP blokowane.


ADRESY ZABLOKOWANE:
31.61.49.26, 31.60.178.212, 87.116.195.62, 89.231.205.52, 91.94.164.120, 31.61.128.253, 91.94.137.235, 87.116.221.16, 80.55.197.105, 77.255.121.180, 78.8.119.227, 31.61.130.242, 89.79.253.149, 87.206.243.173