Klub Książki Tolle.pl

ZOSTAW ŚWIADECTWO - KLIK

ŚWIADECTWA, zostaw swoje świadectwo.

wpisz się do księgi gości | załóż własną księgę gości

101. Dziekujemy za podtrzymywanie naszej wiary.
Pozdrawiam

Siostra Lucja
Data wpisu: 12:59:00 08-02-2012

102. Niech Msza Sw. Wszechczasow zagosci codziennie w naszych domach.
O to sie modlimy.
Niech Ksiadz Piotr podtrzymywany nasza modlitwa cala liturgie odprawia w tym Swietym obrzedzie.

Z modlitwa
S. Lucja

Siostra Lucja
Data wpisu: 13:04:00 08-02-2012

103. Dziękuję ks.Piotrze za wszystko wiarę, nadzieje,miłość ,co to znaczy zrozumiałam po wysłuchaniu wszystkich kazań.idąc do komunii św-klękam[jedna w całej parafii] na Baranku Bozy -klękam i na błogosławieństwo. Teraz dopiero po przeżyciu takiej Mszy SW. czuje się blisko Pana Boga kocham Go całym sercem. W mojej parafii to ks. idąc do ołtarza to już rak nie składa wchodzi jak do obory. ale ks.Natanek powiedział kochaj go takim jakim jest i módl się za niego Chwała Panu ze go jeszcze masz za te wszystkie nauki Bóg Zaplac Maia-rycerka
marysia, Moje Gadu-Gadu
Data wpisu: 16:43:57 09-02-2012

104. NIECH BĘDZIE POCHWALONY JEZUS CHRYSTUS I MARYJA ZAWSZE DZIEWICA!!!!!!
Ksiądz Natanek to prorok naszych czasów . Boże prowadź i umacniaj Go , aby nie uległ żadnej pokusie rzucanej mu pod nogi , a krzyż który włożyłeś Panie na Jego ramiona zaniósł na szczyt Golgoty przemieniając skamieniałe serca ludzi, tak jak uczynił to z moim . Słysząc głos Pana serc nie zatwardzajcie.

Zofia z Warszawy
Data wpisu: 20:31:42 09-02-2012

105. Niedługo ksiądz Natanek zostanie ekskomunikowany, opuszczą go nawet bliscy. Te ciemne chwilę pozwolą mu umocnić się i nabrać sił. Otrzyma pomoc, będzie głosił Pana i pójdą za nim tysiące
tix
Data wpisu: 23:36:47 10-02-2012

106. Niestety nadal jestem zablokowany na Glorii i widzę, że milczą też niektórzy. Pozdrawiam Stefanka. Martwię się, że nie ma kontaktu z nim. Modlę się za wszystkich, którzy walczą dla Chrystusa Króla bo wiem ile potrzeba wsparcia. Niech Pan Jezus błogosławi Swym rycerzom. Życzę łask Bożych panu Antoniemu, tacie ks.Piotra Natanka. Z Bogiem i Maryją
huzar
Data wpisu: 00:25:41 12-02-2012

107. Pozdrawiam cie huzar ! nieprawda że zniknąłem ,caly czas obserwuje portal gloria.tv. Mnie równiez zablokowali -bo zabronili pisać o masonerii -jak rownież wklejać filmiki na ich temat . Cenzura juz dziala wszędzie .Za rada ks.Natanka -nie chce brać udziału w zbednej dyskusji z platnymi prowokatorami i radze wszystkim z ;kolektywy ;aby za radą ks.Natanka -lekcewazyli ich komentarze .Pare osob ma ze mna kontakt E-mailowy a nawet telefoniczny i mamy ze soba kontakt.W odpowiedniej chwili -jak uda mi sie ponownie zalogować -to dam na pewno znać .Pozdrawiam serdecznie -całą ;kolektywe;-podzieki szczególnie dla tych co pieknie walcza o prawdę ;stenia Engel ,arka ,annaaurella ,władysławp ,józefk i wszystkich ,którzy pojawiaja sie na forum w obronie Prawdy .Z Bożym pozdrowieniem !!!

stefanekII
Data wpisu: 11:08:57 12-02-2012

108. To się cieszę Stefanku, że u Ciebie dobrze, a odbywamy jedynie tą samą "karę". Niech wszystkim Pan Jezus Chrystus Król błogosławi i dodaje sił w tej wielkiej walce. Pozdrawiam tych, co nie mogę im odpisać i też czekam na nowe działania z Woli Bożej. Szczególne ukłony dla Górali i kapłanów Cristeros. Z Bogiem i Maryją
huzar
Data wpisu: 14:04:14 12-02-2012

109. Drogi Kapłanie Piotrze Bóg zapłać za Twoją odwagę głoszenia prawdy Chrystusa Króla. Nadeszły czasy ostateczne, będziemy szukać świętych Kapłanów, którzy będą odprawiać Msze św. dla wiernych w domach. Kapłani będą zrzucać sutanny nie dla kobiet, ale będą zgorszeni swoimi przełożonymi. Do naszych kościołów wszedł modernizm i rozszerza się coraz więcej.Niektórzy kapłani twierdzą, że postawa przed Bogiem jest nieważna, ale Komunii św.na klęcząco nie chcą podać.Postawa jest tylko jedna na klęcząco i Komunia św. do ust. Jednak Chrystus Król i Matka Boża zwyciężą. Króluj nam Chryste.
Beata
Data wpisu: 18:10:48 12-02-2012

110. O.PIOTR NATANEK to blogoslawienstwo dla naszej Ojczyzny i dla nas polakow.
elzbieta zender
Data wpisu: 03:29:46 13-02-2012

111. O.PIOTR NATANEK to blogoslawienstwo dla naszej Ojczyzny i dla nas polakow.
elzbieta zender
Data wpisu: 03:30:07 13-02-2012

112. W nawiązaniu do kazania ks. Piotra z 12-02-2012
cytat z dzienniczka siostry Faustyny 445:

ŚW. FAUSTYNA WIDZIAŁA PANA JEZUSA UBICZOWANEGO GRZECHAMI NIECZYSTYMI

Czwartek. Adoracja nocna.

Kiedy przyszłam na adorację, zaraz mnie ogarnęło wewnętrzne skupienie i ujrzałam Pana Jezusa przywiązanego do słupa, z szat obnażonego i zaraz nastąpiło biczowanie. Ujrzałam czterech mężczyzn, którzy na zmianę dyscyplinami siekli Pana. Serce mi ustawało patrząc na te boleści; wtem rzekł mi Pan te słowa: - cierpię jeszcze większą boleść od tej, którą widzisz. ? I dał mi Jezus poznać za jakie grzechy poddał się biczowaniu, są to grzechy nieczyste. O, jak strasznie Jezus cierpiał moralnie, kiedy się poddał biczowaniu.

Wtem rzekł mi Jezus: - Patrz i zobacz rodzaj ludzki w obecnym stanie.

I w jednej chwili ujrzałam rzeczy straszne: odstąpili kaci od Pana Jezusa, a przystąpili do biczowania inni ludzie, którzy chwycili za bicze i siekli bez miłosierdzia pana.

Byli nimi kapłani, zakonnicy i zakonnice i najwyżsi dostojnicy Kościoła, co mnie bardzo zdziwiło, byli ludzie świeccy różnego wieku i stanu; wszyscy wywierali swą złość na niewinnym Jezusie. Widząc to, serce moje popadło w rodzaj konania, i kiedy Go biczowali kaci, milczał i patrzył w dal, ale kiedy Go biczowały te dusze, o których wspomniałam wyżej, to Jezus zamknął oczy i cicho, ale strasznie bolesny wyrywał się jęk z Jego serca.

I dal mi Pan poznać szczegółowo, poznać Jezusa, ciężkość złości tych niewdzięcznych dusz: - Widzisz, oto jest męka większa nad śmierć Moją.

Wtenczas zamilkły i usta moje i zaczęłam odczuwać na sobie konanie i czułam, że nikt mnie nie pocieszy, ani wyrwie z tego stanu, tylko Ten, Który mnie w niego wprowadził.(Dz 445)


Krzysztof
Data wpisu: 11:18:17 13-02-2012

113. Krzysztofie -dzięki za ten cytat z Dzienniczka Św.Faustyny ! czyż nie o tych realiach życia obecnego - naucza nas i pokazuje tą prawdę ks. Natanek?????
stefanekII

stefanekII
Data wpisu: 14:04:01 13-02-2012

114. witam wszystkich,po kolejnym kazaniu ks Piotra,wiecej wiary wlalo sie w moje serce,wiary ze nie wszytsko stracone,zniszczone i ze nie jestesmy calkowicie zgubieni,chwala Panowi,ja chcialbym sie zapytac czy ktos moglby mi wytlumaczyc o co chodzi z tymi krzyzami ktore maja ramiona opuszczone w dol?czy to jest legalne dopuszczone w kosciele i dlaczego sa takie wykrzywione?
mariusz
Data wpisu: 15:39:51 13-02-2012

115. Christus Vincit, Christus Regnat, Christus Imperat. Księże słucham Twoich kazań, choć mi odradzano.Zaczęłam od paru dni, jak do wiedziałam się, że Jesteś ukarany.Jesteś szczery do bólu, cenię Cię za to, bo ja też jestem podobna, dlatego doskonale Cię rozumię, bo od dzieciństwa pragnę tego samego.Niech całe Niebo Cię wspiera.
Mańka, Moje Gadu-Gadu
Data wpisu: 16:44:41 13-02-2012

116. O świętym Antonim mówiono, że to jest młot na heretyków. Ks. Piotr to młot na heretyków bis. I takich kapłanów nam trzeba. Wszystko musi być jasne i klarowne.Powtarzam słowa O. Rydzyka. W mętnej wodzie najłatwiej ryby biorą. Myśmy wszyscy dali się nabrać na różne herezje, które nam stopniowo wprowadzano. A teraz jest problem i to potężny, aby poodkręcać. Bo wszyscy się przyzwyczaili, nikt nie dostrzegł niczego złego, bo nikt nie pomyślał, że w nowościach mogą kryć się podstępy i że są one niezgodne z nauką Kościoła. Dopiero Ks. Piotr nas budzi z uśpienia i pokazuje palcem wszystko co złe i nieprawdziwe lub zupełnie błędne. Dziękuję Ci Księże, że dla naszego zbawienia narażasz się na tyle obelg i nieprzyjemności. Janinka
Janinka
Data wpisu: 19:05:12 13-02-2012

117. Dzięki tobie ojcze nawróciłem się. Piłem, paliłem, ćwałem i śmiałem się z ciebie z kolegami. Kiedy dotarło do mnie twoje słowo i przemieniłem sie. Dziękuje.
snieguś
Data wpisu: 19:58:17 13-02-2012

118. Króluj nam Chryste!Pozdrawiam wchodzących na TV Pustelnię. Stefanka zgodnie z już tradycją, Tomka przyjaciół z GloriiTV i Ciebie Mariusz. Wielkim echem rozeszły się wydarzenia z 28stycznia. Panu Bogu za to niech będą dzięki, bo przyniosły szok dla wielu. Ale to nie wszystko będziemy świadkami jeszcze innych zdarzeń i to na całym świecie.Cieszy fakt, że tylu obudziły kazania księdza doktora, oby i biskupi dołączyli. Bo gdy ksiądz budzi, to wstają rycerze, a gdy biskup budzi, to góry się przenoszą. Z Bogiem i Maryją
huzar
Data wpisu: 20:08:04 13-02-2012

119. Prosze wszystkich z ;kolektywy ; -aby nie wchodzili w dysputy z z płatnymi ;dzięciołami ; na glorii .tv.(zgodnie z poradą ks.Natanka omijać ich komentarze -pozostawiajac ich samym sobie ).Nic nie wnoszą do dyskusji -prócz bezsensownej paplaniny i prowokacji.
stefanekII
Data wpisu: 20:39:05 13-02-2012

120. Księże te wszystkie świadectwa mówią o jednym.Niech Bóg będzie za to uwielbiony.Mam nadzieję, że nie okaże Swojego gniewu, dlatego posługuje się Tobą, by te wszystkie brudy zmyć i oczyścić ludzkie serca i ziemię.O jaka jestem za to Panu Bogu wdzięczna. A Twoje z serca płynące słowa, to balsam, wierni lubią prawdę i umią przebaczyć, omodlić, nawet zapomnieć, choć to zrobić najtrudniej.
Mańka
Data wpisu: 20:59:20 13-02-2012

121. Z calego serca dziekuje ks.dr hab. P.Natankowi za wspaniale kazania,ktore poruszaja do glebi serca ludzkie.Takich kaplanow potrzeba. Goraco wspolczujemy Ksiedzu bolu znoszenia nieslusznych zarzutow i osadow.Pilatow jest wielu..Zapewniam o codziennej modlitwie w intencji Ksiedza oraz Intronizacji,w Rozancowej Oazie - mojej grupie rozancowej.Niech Bog daje zdrowie,sile, moc, wiare i nadzieje.Niech blogoslawi Rodzicow ks.Piotra, obdarzajac ich dlugim zyciem. w zdrowiu i dumy z tak wspanialego syna.
Inka
Data wpisu: 05:24:16 14-02-2012

122. Dzielnych obroncow ks.Natanka "Huzara" i "Stefanka" nie zapomnielismy - czekamy na Was.Znajdzcie jakis sposob, by powrocic na Gtv. Mozenowe nazwy, inne adresy e-mail,inne komputery(kafejki intern.,u przyjaciol) moze bylyby wskazowka.Mozecie sie skontaktowac ze mna przez Skype.Grupa= nazwa -patrz wyzej.Wspierajmy ks.Piotra,na ile mamy mozliwosci.
Inka
Data wpisu: 05:40:26 14-02-2012

123. Króluj nam Chryste! Pozdrawiam Cię Inka. Niestety zmiana nazwy, maila i komputera nic nie dały, bo widać, że namierzane jest miejsce skąd pisałem. Jak tylko będę mógł podejmę kontakt na skype, dziękuję:-).A powodem zablokowania mnie jak napisano, było moje wulgarne wyzywanie i nazywanie kogoś od masonów. pozdrawiam wszystkich rycerzy i żołnierzy Chrystusa Króla. Jeśli Inka możesz pozdrow od nas przyjaciół na GloriiTv, napewno Stefanek z tego się ucieszy. Z Bogiem i Maryją
huzar
Data wpisu: 13:16:26 14-02-2012

124. witam wszystkich ponownie i serdecznie pozdrawiam,teraz to juz dzien w dzien slucham ks Piotra,analizuje,porownoje co glosi i nie znajduje zadnych blednych czy przekreconych faktow,sama czysta prawda,surowa i bolesna ale prawda,niech mu zdrowie dopisuje i Swieci w opiece niech go maja,walka z machina "kosciola" jest wyczerpujaca i dlugotrwala bedzie,ja spodziewam sie tylko pogorszenia sytuacji,wrecz z kompletna ekskomunika ks Piotra z kosciola polskiego,musimy byc przygotowani na wszystko,na najgorszy scenariusz,niech Bog ma go w swojej opiece,jak i nas,bracia i siostry,abym nam sil i wiary nie zabraklo,szczesc Boze.
mariusz
Data wpisu: 01:22:30 15-02-2012

125. Kroluj Nam Chryste Zawsze I Wszedzie.Mieszkam w Londynie 8 lat,uwierzcie tutaj Sodoma i Gomora.Przyjechalem tutaj bo mialem dlugi.Cztery lata mialem tluste ,pracowalem w firmie gdzie goral Marek Kudelski byl i jest majstrem, to on jest winny mojej trudnej sytuacji,ale jemu przebaczylem,poniewarz nigdy nie poznalbym tego co mialem i mam poznac.4 lata prawie wegetuje z pomoca Boza .Tutaj mam zone i corki ktore wczoraj udalo mi sie pojednac,ale czuje ze to jest pojednanie kruche,poniewaz starsza corka przeszla na islam.Uwierzcie bracia i siostry islam bardzo zly,przezywam armagedon.Uwierzcie,KS,NATANEK jest osoba ktora prowadzi nas wspaniale.Wczoraj 13.02 skonczylem 50 lat.Od pazdziernika czuje jakby ktos do mnie wolal, jedz do ksiedza Natanka i pomagaj jemu,badz zertwa ofiarna DLA MNIE.Czuje jak zlo chce mnie w Londynie zatrzymac.Mam coraz mniej pracy ipieniedzy.Dwa tygodnie temu w srode moj szwagier od dziecka mieszkajacy w Angli zamordowal moja siostre i jest do tej pory na wolnosci,nawet mnie do dzisiaj nie powiadomil ,ale wiem ze on to zrobil poniewaz to demoniczny czlowiek,licza sie tylko pieniadze i moje ja.Blagam ciebie kochany ks.Natanek o msze za ta dusze cierpiaca bo tylko ty najlepiej msze swiete odprawiasz.Musze do was przyjechac bo nie bylem u spowiedzi 40 lat,pragne sie dokladnie oczyscic z moich grzechow a potem zostac zertwa ofiarna i przejac grzechy mojej siostry,moich rodzicow,brata i wielu ludzi.Mam wielka wiare ,ona pomoze mi w moim postanowieniu.Chronmy naszego ks.Natanka.
janusz
Data wpisu: 10:01:35 15-02-2012

126. KRULOJ NAM CHRYSTE ZAWSZE I WSZEDZIE.Blagam ciebie kochany ksieze Natanek o msze swieta za dusze mojej zamordowanej siostry Miroslawy Kolakowskiej.Janusz z Londynu.
janusz
Data wpisu: 10:20:56 15-02-2012

127. janusz -jestem głęboko przekonany że jestes na właściwej scieżce swojego ;nowego zycia ; -będziesz w moich modlitwach -aby cie szatan nie zwiódł z tej drogi ! pamietaj jednak ze teraz bedie on bardziej natretny ,zatem i ty musisz sie wiecej modlic ,aby go pokonać ! Szczęść Boże !
stefanekII
Data wpisu: 10:41:27 15-02-2012

128. Dziękuję, księże Piotrze, za to, że jesteś i że poruszasz nasze sumienia. Ileż się naszarpał ze mną mój brat, żeby mnie przekonać, jakie herezje wtłoczono mi do głowy przy okazji formacji oazowej w latach studenckich!. Twierdziłam, ba, wykłócałam się z nim, że Msza święta nie jest ofiarą Chrystusa, lecz ucztą (!), że wszystkie religie są dobre, bo zawsze jakieś poczucie Boga tam jest, że wszyscy będą zbawieni i tym podobne bzdury. Jakże mnie przerobiono w podstępny sposób! Ale na szczęście odnalazłam stronę christusvincit-tv.pl – przez ciekawość, bo doszły mnie słuchy o kontrowersyjnym księdzu Natanku. Od ponad półtora roku jestem innym człowiekiem, zauważają to moi najbliżsi i ci, z którymi się stykam w życiu. Wysłuchałam chyba z 80% całego materiału „kazaniowego” z tej strony i to sprawiło, że zdecydowanie przewróciłam „do góry nogami” ten system wartości, który wyznawałam do tej pory. Mój brat nie może uwierzyć, jak to się stało, ale ja wiem – to Bóg zadziałał przez Swojego ŚWIĘTEGO KAPŁANA. Teraz jestem zdecydowana wytrwać przy Bogu (prosząc Go o łaskę, aby mi to umożliwił), a chociaż nie jestem ani rycerzem Chrystusa Króla (jeszcze…) ani żertwą ofiarną (jeszcze…) to postępuję tak, jakbym nimi była. Jestem jedyną osobą w parafii, która klęka do Komunii Świętej, która klęka w czasie Mszy Świętej tak jak w rycie trydenckim, staram się być codziennie na Mszy Świętej i modlić się we wszystkich intencjach, podawanych prze księdza Piotra: Jerycho Różańcowe, post i modlitwa za Ojczyznę 27 każdego miesiąca, Koronka do Miłosierdzia Bożego codziennie, Krucjata Różańcowa za Ojczyznę i inne. Oddałam Bogu swoją wolną wolę zanim jeszcze padła idea żertwy ofiarnej, bo lepiej, żeby decyzje za mnie podejmował Ktoś, kto wie lepiej, co jest dla mnie najlepsze. Pokochałam Mszę Świętą trydencką dzięki intencjom pierwszej niedzieli miesiąca, kiedy w najstarszej parafii w Łodzi, św. Józefa przy ul. Ogrodowej, odprawia się już drugi rok z rzędu Msza Święta o Intronizację Chrystusa Króla Polski. Zaczęłam tam chodzić dzięki tej intencji, a teraz wiem, jaka przepaść dzieli Mszę Świętą posoborową od trydenckiej. Teraz widzę na pierwszy rzut oka, jakich „przekrętów” liturgicznych dopuszczają się kapłani w naszych kościołach, zarówno jeśli chodzi o liturgię, jak i aranżację wnętrza kościoła. Jakże przepraszam wtedy Boga za to, że kapłan, kłaniając się stołowi, wypina się na tabernakulum, jak kłania się ludziom, a nie Bogu ukrytemu w Najświętszym Sakramencie, jak propaguje „ucztę eucharystyczną”, jak siedzi na tronie w prezbiterium, a Pana Jezusa spycha do ciemnego kąta w bocznej nawie. Dlatego dziękuję Ci jeszcze raz, księże Piotrze, za otworzenie mi oczu na PRAWDĘ. Niech Cię Bóg wspiera, chroni i błogosławi!
alicja1912
Data wpisu: 11:01:58 15-02-2012

129. Króluj Nam Chryste!Jestem Rycerzem Chrystusa Króla z Woli Pana Jezusa i Matki Naszej Maryji Królowej Polski.W 2006r spalił się mój sklep.Jedyne żrodło utrzymania całej rodziny.Pozostaliśmy z ogromną kwotą do spłaty,w dodatku bez zatrudnienia.i co najgorsze bez ubezpieczenia.Wszystko działo się w jednakowym czasie.Nie wiedząc co mam robić,poddałam się całkowitej rezygnacji.Powiedziałam do Pana Jezusa skoro Jesteś Panem Zycia i Smierci,to Ty decyduj.Jezus pozostawił mnie przy życiu.Przeszłam cztery operacje.Diagnoza Białaczka.W Wielki czwartek 2006 o godz.8.00 modliłam się w Katedrze Chrystusa Króla o dobry wynik z TK,to bylo ostatnie badanie tuż przed chemioterapią.Modliłam się i prosiłam,..w końcu odczułam w sercu pokój.A Myśli były tak spokojne i pocieszające ,wyni8k bedzie Dobry.Uwierzyłam szłam do Kliniki z radością w sercu.Na wyniki czekałam 8-godzin tyle bylo osób.Lekarz prowadzący kiedy mnie przyjął...patrzył na mnie badał mnie wzrokiem,czytał wyniki w komputerze i nic nie mówił.W końcu przemówił...Pomimi iż ustaliliśmy już dzien chemioterapii,nie będzięmy pani jej podawać.Ponieważ nie ma takiej potrzeby.W Medycynie się to zdarza że objawy się cofają.Zadałam pytanie w ciagu jednego dnia? Przez cały rok słuchałam Ks.Piotra,chłonęłam Jego kazania .Uczyłam się.Czytając nauki Swiętych i ich żywoty.w roku 2011 w Dzień Zmartwychwstania Pańskiego zostałam mianowana na Rycerza Chrystusa Króla z rąk Ks.Piotra.W tym roku po raz pierwszy byliśmy z mężem na pieszej pielgrzymce w Wykrocie.Zawierzyłam Matce Bożej i Panu Jezusowi pozew do Sadu oraz zajęcia komornicze.Sprawa która ciągnęła się jeszcze w zwiazku z pozarem.W czasie pielgrzymki strasznie zmarzłam,bolało mnie wszystko najbardziej pachwiny i kolana ,mialam odciski pod palcam od stóp.Ale kiedy dotarliśmy do Kościoła w Wykrocie już podczas Mszy Sw,czułam potężną Radoęć serca że wytrwałam że nic mi się nie przydarzyło ,że tylko trochę zmarzłam.Kiedy przyjechaliśmy do domu byliśmy tak zmęczeni że nie rozbieraliśmy się tylko w ubraniach zasnęliśmy do rana.Rano byłam tak wypoczęta i taka radosna że nie wiem jak wam to opisać....Na następny dzień stawiliśmy się w Sądzie w sprawie wezwania.Okazało się że wierzyciel wycofał pozew.A komornik zażyczył sobie pięćset zlotych kary za to że musiał napisać pismo do nas.I wówczas stała się rzecz bardzo niespotykana u mnie.Byłam tak oburzona że zaczęłam zadawać pytania na jakiej podstawie tyle do zapłaty odpowiedział że to przepisy ..a kto ustala przepisy ,ustawodawca...a kto jest ustawodawcą Sąd ..i słuchajcie...moje usta zaczęły wypowiadać słowa których ja sama nigdy bym nie wypowiedziała.Ze ja i mąż jesteśmy Polakami a Rząd Polski i Sąd nie Polskimi więc łatwo nas okradają.Uważamy że to w brew Prawu skoro wierzyciel wycofał sprawę.Ze chcemy się odwołać i prosimy podać nam Instancję do której mozemy ten pozew złożyć.I wówczas jedna ztych pań na sali odezwała się że jeszcze nie mamy do czego się odwolywać bo nie mamy pisma.Na takie pismo musimy poczekać dwa tygodnie.I wiecie co się stało ? Dzisiaj mija Miesiąc i dwa tygodnie a pisma nie ma.Ja Anna i mój mąż Zbigniew=Podziękowaliśmy Matce Naszej Maryji Królowej Polski za opiekę nad nami.Co miesiać modlimy się za Naszą Ojczyznę.Za tych którzy rządu sprawują w naszej Ojczyżnie za nasze sądownictwo za to ogólne bezprawie jakie dotknęło naród Polski.
Anna
Data wpisu: 11:22:21 15-02-2012

130. Huzar spróbuj wejść na strone skypa -który podała Inka wczesniej .Mnie sie udało .W ten sposób skontaktujemy się !
stefanekII
Data wpisu: 11:27:08 15-02-2012

131. Witam przewielebnego ksiedza Piotra jestem rycerzem jezusa chrystusa i jestem z tego dumny,a co do ksiedza kazan to mysle ze polska potrzebowała takiego człowieka który ujawni prawde o polskich pasibrzuchach szcześć BOŻE
Gonzo
Data wpisu: 20:06:29 15-02-2012

132. Kazania ks. Natanka daja wiare , sile i spokoj tak potrzebny mi w tych ciezkich czasach . W moich modlitwach dziekuje Panu za to ze nam go dal .
Saraj
Data wpisu: 12:14:12 16-02-2012

133. Ks. Piotrze
Dziekujemy za kazanie z 16 -02-2012
Slowa Matki Bozej z Quito potwierdzaja Ksiedza swiete slowa:
"Niewielka grupa ludzi, która zachowa skarb wiary i cnoty, będzie doznawała okrutnych i niewymownych cierpień oraz przedłużonego męczeństwa. Aby wyzwolić ludzi z niewoli tych herezji, ci, których Mój Najświętszy Syn powołał do wykonania odnowy, potrzebują wielkiej siły woli, wytrwałości, odwagi i ufności w Bogu. Nadejdzie taki moment, kiedy wszystko wydawać się będzie stracone, a wszelkie wysiłki – nadaremne; stanie się tak dlatego, by poddać próbie wiarę i ufność sprawiedliwych, nastąpi wtedy szczęśliwy początek całkowitego odrodzenia."
Niech Matka Boza i Swiety Michal beda ksiedza obrona w tym czasie duchowej ciemnosci swiata

Siostra Lucja
Data wpisu: 01:29:18 17-02-2012

134. Panie Boże,
dziękujemy za upomnienie 16 lutego 2012 roku,
dziękujemy za "telefon do nieba"
a raczej za "telefon z nieba"
do księdza Piotra Natanka.

Chwała Ojcu, Synowi i Duchowi Swiętemu,
jak było na początku,
teraz i zawsze i na wieki wieków.
Amen

Krzysztof
Data wpisu: 12:26:37 17-02-2012

135. Króluj nam Chryste!!!Gdy pierwszy raz puściłem kazanie ks.Piotra mojej mamie,wiernej słuchaczce od 20 lat Radia Maryja,powiedziała mi,że czekała na takiego księdza całe życie.Że wreszcie jest ksiądz,który mówi prawdę i nie boi się jej głosić.Pozdrawiam wszystkich walczących o Intronizację Jezusa Chrystusa,wszystkich obrońców ks.Piotra,a w szczególnośći moich przyjaciół z Gloria.Tv(Radek33)
Tomek_Rycerz_Niepokalanej
Data wpisu: 13:33:47 17-02-2012

136. Dziękuję za wspaniałe kazania. To dzięki Ks. dr hab. Natankowi odzyskałam prawdziwą wiarę oraz się nawróciłam. Króluj nam Chryste.
inka110
Data wpisu: 01:19:07 18-02-2012

137. Pozdrowienia dla Inki i całej grypy modlitewnej.Pozdrawiam huzara i prosze o sygnał od siebie.
stefanekII
Data wpisu: 23:41:51 18-02-2012

138. Musiałem uciąć ten wątek od "chcącego" zrobić zamieszanie.

Upominałem, tym bardziej że pisał z kilku adresów IP i wklejał całe strony tekstów.

Dla przypomnienia:

„Chcący”,

Ty za bardzo pływasz, ciężko Ciebie zrozumieć. Twoja mowa ma być, TAK TAK, NIE NIE. Ty masz chodzić po wodzie, chodzić po wodzie to znaczy zaufać przede wszystkim Pan Bogu, być posłusznym w pierwszej kolejności Panu Bogu, Prawu Bożemu, Papieżowi, a potem dopiero kardynałom, biskupom. To tak jak ze schodami do nieba, jak jeden z tych stopni jest zarwany, zniszczony to musisz przeskoczyć o jeden wyżej, aby dojść do Pana Boga. Każdy z nas dostał wolną wolę i sumienie. Ksiądz Piotr w posłuszeństwie musiał przeskoczyć jeden schodek – stopień wyżej, bo ten jeden został zarwany i wisi nad przepaścią. Gdyby ksiądz Piotr postawił na nim nogę, mógłby razem z nim wpaść do tej przepaści. Mam nadzieje, że zrozumiałeś. Jeśli będziesz próbował to poprzekręcać, to wiedz, że nie będę z Tobą dyskutował.

Krzysztof z Łodzi
Data wpisu: 23:47:13 18-02-2012

139. Krzysztof
Jakim sposobem by som mohol nadobudnut "medaliki i kartki noveny" po Polsku dla Polakuv do USA
Juraj

Juraj D.J.
Data wpisu: 14:51:02 19-02-2012

Odpowiedź admina: Myślę, że pod tym telefonem można uzyskać więcej informacji: 662-206-083, albo proszę pisać na adres: biuro@christusvincit-tv.pl. Szczęść Boże

140. Króluj nam Chryste! Stefanku jestem. Mam problemy z internetem więc z tąd moje ciche dni i brak połączenia skype. Jak mogę to walczę też na GloriiTv-"gwiazdkami". Pozdrawiam Ciebię, Inkę, Tomka(Radka), Mariusza i wszystkich rycerzy Chrystusa Króla. Z Bogiem i Maryją
huzar
Data wpisu: 15:15:34 19-02-2012

141. Pozdrawiam czcigodnego ks.Piotra Natanka oraz wszystkich rycerzy z kraju i z zagranicy.
Powoli dochodzę do zdrowia i solidaryzuję się
z wszystkimi obrońcami naszego generała.
Króluj nam Chryste!

margaretka
Data wpisu: 02:25:45 22-02-2012

142. Dzięki Ci,Boże za Kapłana Piotra Natanka.Od lat widzę w Kościele to, o czym ks. Piotr mówi dziś otwarcie.Jakże jestem mu wdzięczna za to.Modlę się codziennie za ks. Piotra o siły w obronie naszej świętej wiary katolickiej.Biedne Dziwisze i te inne masońskie niby osobistości... Z wielkim szacunkiem całuję kapłańskie dłonie Księdza Piotra
prona
Data wpisu: 12:27:20 22-02-2012

143. Króluj nam Chryste! Pozdrawiam Cię Inka. Napisałem na Twój mail, ale nie wiem czy doszedł. Mam trudności z nawiązanie kontaktu ze Stefankiem jak możesz podaj mu mój mail. Ciebie Stefanku też pozdrawiam i wszystkich przyjaciół z GloriiTV i TvPustelni. Dołączam do życzeń dla Mikołaja i Agaty i troski o ich szczęśliwe małżeństwo oraz potomstwo. Z Bogiem i Maryją
huzar
Data wpisu: 21:14:51 22-02-2012

144. Dziękuje Bogu za ks. Piotra myślałam że takich ludzi z taką charyzmą już nie ma bo dawno zgineli na wojnie.Mam głęboką wiarę w Boga i poglądy katolickie.Myślałam że jestem jakimś dziwadłem nawiedzoną telewizja wtłacza w umysł inny sposób bycia na luzie bez Boga.Aż ciocia obejrzała Uwaga i tak się zaczeło codzienne uczestniczenie w mszach przez internet.Radość ogromna że ktoś ,że taki ogrom ludzi myśli tak samo! Mam pytanie gdzie można zdobyć DVD kazań? Chcę je rozdać tym który nie mają internetu bo nie mam daru przekonywania.
Remi
Data wpisu: 20:03:19 23-02-2012

145. Zacznę od tego, że dawno już przeczytałem wszystkie polecane przez Ksiedza Piotra ksieżki,stale mam je pod ręką i często do nich wracam, modlę się też codziennie o rychłą Intronizację Pana Jezusa na Króla Polski w duchu zgodnym z przekazem Rozalii Celakówny.Jestem w takim wieku, że dobrze pamiętam czasy przedsoborowe i sam widzę zmiany jakie zaszły w Kościele od czasu mojej młodości. Zgadzam się, że o wielu z tych zmian trudno jest mówić bez smutku. Przekaz Księdza Piotra jest ważny i trudno się z Nim nie zgodzić w wielu przedstawianych przez Niego sprawach. Uważam jednak, że język jakim się posługuje przynosi sporą szkodę sprawie której służy i która jest ważna.Uważam, że słowa jakich używa są absolutnie nie do przyjęcia w miejscu z którego je głosi.Jest to dla mnie dokładnie jedno z tych smutnych zjawisk jakie Ksiądz Piotr piętnuje w swoich wypowiedziach. Ksiądz głoszący kazanie od ołtarza najzwyczajniej nie ma prawa używać słownictwa tak dalece nieodpowiedniego dla tego Świętego Miejsca. Uważam, że wyrządza tym wielką szkodę przede wszystkim sprawie oraz sobie samemu.Co więcej wyrazy te padaja jako komentarz do tekstu przedstawianego jako Przekaz Samego Pana Jezusa. Czy On sam nie syszy różnicy w słownictwie omawianego przesłania i Jego własnym?Razi mnie ono do tego stopnia, że nie jestem w stanie słuchać dłużej owych kazań.
Równie przykro w tym kontekście zauważyć jak wiele miejsca i uwagi poświęca swojej własnej osobie, która zbyt często zasłania istotę Jego przesłania. Osoby księdza Gobiego praktycznie nie ma w Jego przekazie tak samo Katarzyny Emmerich, Teresy Od Jezusa i wszystkich innych cytowanych przez Księdza Piotra mistyków.W Jego natomiast kazaniach po prostu roi się od księdza Piotra Natanka. Mówiac sczerze modlę się aby Jego krucjata nie skończyła się w tak jak się to przytrafiło Mateczce Kozłowskiej i księżom wokół niej skupionym. Byłoby to wielka szkoda i kolejny cios dla Kościoła Katolickiego w Polsce. Nie mówiąc o tych wszystki wspaniałych ludziach w czerwonych płaszczach dla których trudno nie mieć podziwu i uznania. Serdecznie pozdrawiam i dalej będę się za Was wszystkich modlił.

Kazimierz Krawczyk
Data wpisu: 07:39:46 26-02-2012

Odpowiedź admina: Kłamstwo, kłamstwo, KŁAMSTWO, to co Pan tu wypisał to jedna wielka manipulacja, w jednym mogę się zgodzić, że ks. Piotr ma cięty język, nie ma co się dziwić, ale tego wymaga dzisiaj sytuacja, poza tym jest góralem i rolnikiem. + Reszta to jedno wielkie kłamstwo i obłuda, ksiądz Piotr swoje kazania opiera prawie wyłącznie na mistykach, ostatnio opiera się na Papieżach. + Jeszcze raz, to coś Pan wypisał, to wielkie kłamstwo, obłuda, zakłamanie i manipulacja. Zostawiam ten wpis, aby było widać, jak ciężko ksiądz jest prześladowany, obrażany, opluwany.

146. Proszę łaskawie powiedzieć w czym lub gdzie minąłem się z prawdą lub czym obraziłem Księdza Piotra. Mój wpis był raczej wyrazem troski o jakość przekazu Księdza, który powinien dotrzec do możliwie dużej liczby osób. Szkoda bowiem by trudna do przyjecia forma Jego kazań wyeliminowała osoby takie jak ja z grona słuchaczy. Powinno Panu zależeć by wielka i potrzebna praca jakiej podjął się Ksiąd Piotr docierała do możliwie dużej liczby wiernych zatroskanych sytuacją w Kościele. Zakładam, że jest to równiez motyw Pańskiego własnego wielkiego i ważnego wkładu w to dzieło.
Wierzę, że Pana i wielu innych słuchaczy kazań Ksiedza Piotra nie razi Jego słownictwo, ale jestem przekonany, że sporo osób, tak jak ja nie potrafi spokojnie słuchać góralskich jak Pan to określa wyrażeń padających z ust kapłana,w dodatku od ołtarza, w dodatku jako komentarz do przesłania pochodzącego od Pana Jezusa, i w dodatku gdy mówi o tak bardzo dla nas wszystkich bolesnej sytuacji w Kościele. Czy czuje Pan o czym tu mówię? Nazywając mnie kłamcą niczego Pan nie zyska, Ksiądz Piotr straci słuchacza i nie stanie się nic wielkiego, dużo gorzej, że trwając przy swoim góralskim stylu Ksiądz Piotr albo nie dotrze albo straci wielu innych myślących podobnie słuchaczy. Co więcej; w sytuacji gdy faktycznie trudno jest jego przeciwnikom zaatakować to co Ksiądz mówi, bardzo chętnie owi przeciwnicy wykorzystają to jak mówi. Najbardziej zaś starci na tym sprawa, której z takim poświęceniem Ksiądz Piotr służy. Raz jeszcze zapewniam Pana o swojej za Księdza i za Was Wszystkich modlitwie. I nie zależnie od tego co Pan o mnie myśli składam Panu wyrazy szacunku za pracę jakiej się Pan podjął i tak solidnie od dłuższego już czasu wykonuje.

Kazimierz Krawczyk
Data wpisu: 16:26:33 26-02-2012

Odpowiedź admina: Pyta Pan o mijanie się z prawdą, oto Pana słowa: "Osoby księdza Gobiego praktycznie nie ma w Jego przekazie tak samo Katarzyny Emmerich, Teresy Od Jezusa... "

147. Zacytowane przez Pana zdanie nie można uznać za kłamstwo ani tym bardziej za "KŁAMSTWO!" Jest moja ocena wynikająca z porównania zawartego w następym zdaniu. Nie sądzę abyśmy mogli się porozumieć. Kńcze w tym miejscu naszą wymianę uwag i niezmiennie serdecznie Pana pozdrawiam.
Kazimierz Krawczyk
Data wpisu: 20:44:10 26-02-2012

Odpowiedź admina: AMEN

148. Kroluj nam Chryste! do Huzara-e-mail doszedl -ale pusty,bez tekstu 8chyba jako probny) wiec nie odpowiedzialam czekajac na nastepny.Moze uda Ci sie dodzwonic do mnie, lub napisac na Skype. Sluchacze kazan z Gloriatv serdecznie Cie pozdrawiaja i czakamy na Ciebie. Z Panem Bogiem

Inka
Data wpisu: 03:32:28 27-02-2012

149. Kazań księdza Piotra słucham od stycznia 2010 roku.
pierwsze trafiłem na kazania o Apokalipsie na youtube. następnie odnalazłem ChrystusVincit,regnum christi i inne katolickie strony m.innymi Apokalipse pana Krzysztofa z Łodzi.
oglądałem także stronę pani Mieczysławy Kordas ale ta strona do mnie nie trafiała(gdzieś wyczuwałem fałsz),nie wiem czy te objawienia są prawdziwe ,ale po wpisie gdy umarł biskup Życiński o jego sądzie zrobiło mi się przykro i postanowiłem nie patrzeć na tę stronę.Zbyt dużo wtedy było (moim zdaniem )nienawiści i sensacji w tym wpisie jako "głos Jezusa"(moim zdaniem nikomu Jezus nie powie po imieniu kto jest potępiony)Nawet we wpisie w Dzienniczku Faustyny nie podano kogo imiennie widziała Faustyna w piekle.(Dz.741)
Dlatego gdy już w marcu czytano w mojej parafii komunikat w sprawie księdza Natanka już wiedziałem o którego księdza chodzi.Następnie podczas Drogi Krzyżowej w Kalwarii Zebrzydowskiej rozmawiałem z rycerką Chrystusa Króla na temat tego komunikatu .W zeszłym roku już ich na drodze krzyżowej nie widziałem,a szkoda.Byłem w Grzechyni i rozmawiałem z tatą księdza Piotra w połowie maja 2010 ale księdza osobiście nie miałem okazji spotkać bo go nie było.Bardzo wiele we mnie w zakresie pogłębienia wiary i otwarcia oczu ,że jest źle w kościele i wróg już działa wewnątrz kościoła pomogły mi wszystkie rekolekcje oglądane w archiwum ChristusVincit a szczególnie RATUJCIE KAPŁANÓW ,BŁOGOSŁAWCIE A NIE ZŁORZECZCIE,TAJEMNICA EUCHARYSTII,REKOLEKCJE PATRIOTYCZNE I WIELE INNYCH które pomogły mi wiele zrozumieć i zmienić moje postępowanie w kościele.Wiele by jeszcze można pisać jak poprzez kazania księdza Jezus(Słowo Boże) trafia prosto w nasze serca.A że czasem ksiądz się zagolopuje i zbyt daleko pociągnie myśl Jezusa to nie szkodzi bo Go Pan upomnie, a ksiądz ma odwagę przeprosić za to że za bardzo macha szabelką (taka to nasza przywara narodowa ,że nie milczymy gdy ludziom się krzywda dzieje no i dobrze)
Króluj nam Chryste !!!

Janusz12
Data wpisu: 19:51:46 01-03-2012

150. Kroloj nam Chryste!

Zloze swoje swiadectwo, na dowod tego, ze Jezus zyje!

Witam serdecznie, szczegolnie kobiety po 40 -tce!

Bylam ,,bidna sirota zyciowa,ktora bezkrytycznie ufala i byla przekonana, ze kochac meza, to bezgranicznie mu sie oddac i ,,uwielbiac,,go,,!Pan Bog odebral mi to malzenstwo,zostalam sama....z dwojka dzieci.

Kiedy minal czas samotnego wychowywania dzieci i staly sie samodzielne, wrocilam znowu do tematu ,,MAZ,,i znowu to uczucie: zeby sie mezczyznie calkowicie oddac!nie z wygodnictwa, nie z bezradnosci ale...z milosci!( niestety, teraz wiem ze to falszywa milosc!)

Zaczelam wiec szukac intensywnie meza!!!!!!!baardzo intensywnie! Jestem atrakcyjna kobieta, wiec mialam ich wielu...doszly tez sprawy intymne.
Przy sprawach intymnych sumienie ruszalo...ale ja, przeidealizowana tlumaczylam: no! przeciez to z wielkiej milosci!!!!!!i..jak zwykle, zaczelam ,,przyszlego meza,,uwielbiac! Niestety, mezczyzni tego uwielbiania nie wytrzymywali!!!!!stalam sie dla nich przedmiotem!!!!!!!Zwiazki upadaly!!!!!!!

Az nadszedl ostatni zwiazek z tej serii!Wyjechalam do bogatego kraju.Sama, samiusienka, bez niczyjej pomocy!!!!! Tam jako dumna Polka nie chcialam byc popychadlem! Zaryzykowalam....Panu Jezusowi to sie spodobalo i dal mi prace zgodna z wykszalceniem i z zamilowaniami....jak to mozna po ludzku powiedziec,,, wybilam sie,,....zyje na srednim poziomie i mam wszystko...Ale to mi PAN JEZUS DAL!!!nic w tym mojej zaslugi!!!!!.

Chodzilam do kosciola.

I tu tez rozpoczelam znowu poszukiwanie meza do ,,bezgranicznego oddania i do uwielbiania,,,minelo pare lat i bylo bez zmian....az kiedys poczulam ,,cos,,zrozumialam jakby slowa...,,to co JA na ciebie dopuszcze,, ...zaczelam sluchac niezobowiazujaco Kazan Ks. Natanka i sercem przyjelam Chrystusa Krola!
Poznalam tez pieknego mezczyzne....marzenie!!!!pochodzil z tego bogatego kraju.Mial wszystko!
...No i zaczelo sie uwielbianie!!!!i caly czas dopasowywalam to uwielbianie do niego, jako do przyszlego meza!Stal sie dla mnie autorytetem, wazna osoba, bogiem!!!!!!!!Az w momencie przejazdzki Harleyem,czuje AUTORYTET w glebinach serca, cichutki,spokojny, pelny wladzy i milosci ciepla,stalosci, pelny spokoju i pewnosci, rzeczywisty, wielki, a tak malenki....JA jestem twoim Malzonkiem!.....wiedzialam ze to jest JEZUS!od razu oddalam JEMU to ,,uczucie oddania sie malzenskiego i uwielbiania meza,,poczlam ulge!!!!!!I to uczucie do mezczyn...znikolo!!!!Juz go nie mam!!!!!Nie szukam meza!!!!

W zwiazku zaczelam walke z ,, intymnymi sprawami,,zwiazek sie rozlecial....stracilam najcenniejszy brylant swojego zycia.....bolalo....Ale jak spojrzalam na Obraz Chrystusa Krola, wiedzialam..kogo kocham!!!!!!

Zaczal sie proces uzdrawiania....tez relacji damsko - meskich...

Zrozumialam, ze sa etapy w zyciu! Ze po 40 w malzenstwie jest dwie osoby na pierwszym miejscu po Bogu - ktore bardziej jako osoby, pomagajace sobie nawzajem odkryc Boga i podazac za nim! pomagajac sobie wspolnie na tej trudnej, waskiej sciezce do Boga! powinny byc, a nie jako udzielajace sobie wzajemnie rozkoszy, ktora naprawde prowadzi donikad!!!!!!!!a czesto do rozpadu malzenstw, co dzis nagminnie sie dzieje!
Zmiana systemu myslenia, na system myslenia Jezusa Chrystusa Krola jest baaardzo konieczna!!!!!A w tym pomagaja baaardzo Kazania ks. Natanka!!!!!!Bog zaplac!


Ona123
Data wpisu: 09:59:50 04-03-2012

151. KOchani!
Chcę odnieść się do wpisu osoby \"Ona 123\".
Mamy tu zostawić świadectwa dla ks.Piotra, a nie
swój życiorys.Proponuję napisać książkę, może
zaciekawiła by kogoś z naszych.Diabeł zacierałby
łapy i cieszył się niezmiernie że zabrał tej osobie czas na czytanie bzdetów.
Pozdrawiam Rycerstwo Chrystusa Króla
Pozdrawiam Rycerstwo.

margaretka
Data wpisu: 21:17:19 06-03-2012

152. Kazan slucham codziennie w vancouver-Kanada i.....chce mi sie zyc.Napewno pomodlimy sie razem\"na zywo\"Szczesc Boze Ksiedzu i Mamusi.
Anulka
Data wpisu: 08:07:24 07-03-2012

153. 10 marca /II sobota/ o godż.8 Msza św. o intronizację w Bazylice NSJ w Warszawie -
ul.Kawęczyńska 53 /dojazd tramwajem nr 3 oraz
nr 7/

margaretka
Data wpisu: 10:34:03 07-03-2012

154. Popieram i podpisuję się obydwoma rękami pod listem z 00:14:04, 31-01-2012 w podpisie głos z archidiecezji poznańskiej.Od siebie dodaję,- podziękowanie i uwielbienie Trójcy Przenajświętszej za dar, jakim jest Ksiądz Piotr Natanek i proszę Pana Boga o więcej i jak najwięcej takich Kapłanów.Księże Piotrze, co dzień dziesiątkiem różańca modlę się o Intronizację naszego Chrystusa Króla i za Księdza również, Księże błagam walcz o nasze dusze, by nie były potępione.Księże słucham Cię i używam swojego rozumu.Niech Duch Święty Cię prowadzi.Bóg Ci błogosławi, to widać.
Mańka
Data wpisu: 22:40:54 08-03-2012

155. Pozdrawiam wszystkicxh przyjaciół oredowników Intronizacji Jezusa Chrystusa na Króla Polski !
Zparoma osobami straciliśmy kontak np huzar czy veritas .Jesli mozeci -to dajcie jakis sygnał !

stefanekII
Data wpisu: 09:12:00 09-03-2012

156. bardzo prosze o podanie konta bankowego na ktory mozna wysylac pomoc finansowa dla dzialan Ksiedza Piotra.Dla zagranicy potrzebny jest numer swift(beda wiedzieli na poczcie)oraz pelny adres i nazwa banku.Dziekuje
anna
Data wpisu: 08:37:17 10-03-2012

157. Panie Krzysztofie!
Wielkie dzięki za wypowiedź o zdradzie Radia Maryja I TV Trwam odnośnie
Intronizacji Pana Jezusa na Króla Polski. Ja dwa dni wcześniej
wysłałam
maila do o. Rydzyka o podobnej treści ale czy przeczytał ?
Napisałam, że może zabraknąć łaski z Nieba i radio i telewizja mogą
się
nie ostać, bo nic nie mówią o Intronizacji. I taka jest prawda.
Z Panem Bogiem. Ula

Ula
Data wpisu: 09:11:03 12-03-2012

158. Witam serdecznie wszystkich wiernych!
Od pół roku słucham kazań księdza Natanka i są one dla mnie inspiracją do głębszej wiary. Przypominam sobie czasy dzieciństwa, kiedy w kościele i na religii można było jeszcze usłyszeć o szatanie, piekle, grzechu...ale także o pięknie katolickiej wiary - cudach, objawieniach, nawróceniach itp.
Nie mogę się nadziwić, że dana mi była łaska dostrzeżenia prawdy w tym, co głosi ksiądz, kiedy dookoła jest tyle szkalujących go opinii ludzi (w tym niestety katolików, którzy nawet nie pofatygowali się wysłuchać w całości jednego kazania.
Zresztą sam weryfikuję w internecie to, co usłyszę na kazaniach księdza Natanka i zawsze wszystko się potwierdza (fakty historyczne, polityczne czy tzw. fakty medialne)
Dziękuję księdzu za jego działalność, pełną prorockiego ducha i natchnienia Ducha Świętego.
Tomasz z Bydgoszczy

Tomasz
Data wpisu: 16:16:00 15-03-2012

159. Niech Dobry Bog i Anioly opiekuja sie Ksiedzem Piotrem jak moga najwiecej,by nigdy Polacy nie utracili mozliwosci sluchania Jego kazan.By Mu sie nic nie stalo.By nie mial zadnych klopotow.Wierni z Kanady
anna
Data wpisu: 07:07:04 16-03-2012

160. Króluj nam Chryste! Pozdrawiam wszystkich na Pustelni i słuchaczy kazań z Glorii, szczególnie Inkę i Stefanka, Tomka i wszystkich drogich rycerzy i żołnierzy Chrystusa Króla. Ostatniego czasu zostałem całkowicie zablokowany, ale jak Pan Bóg daje to i wszystko wraca. Módlmy się za siebie, zwłaszcza o udaną pielgrzymkę do Schio a potem 21 kwietnia na Jasną Górę. Może spotkamy się u naszej Królowej, bo zamierzam przyjechać. Jak coś to Inka i Stefanek znają mój e mail. Z Bogiem i Maryją
huzar
Data wpisu: 14:42:47 18-03-2012

161. Niech dobry Bog blogoslawi Ojcu Piotrowi, ktory pomaga nam utrzymac nasza Swieta Katolicka Wiare, przekazal i przekazuje nam tyle cennych informacji na temat odleglej i wspolczesnej histori naszego Kosciola Swietego. Dzieki Jego nauczaniu widzialem dzisiaj mojego syna jak przyjal Cialo Chrystusa na kleczaco - Bogu niech bedzie Chwala, Bogu Dzieki.
Kroluj nam Chryste...
Marek

Marek
Data wpisu: 05:13:31 20-03-2012

162. Pozdrawiam Rodziców ks. Piotra, p. Mikołaja, p. Agatę, ministrantów i wszystkich uczestniczących w Mszach Św. na Pustelni. No i oczywiście p. Agnieszkę
Tola
Data wpisu: 01:04:18 21-03-2012

163. kochany ksieze Piotrze piesn - jak ten chleb co laczy zlote ziarna.....zawsze ci smierdziala rozumie Cie Bozy kaplanie mnie ta piesn smierdziala rowniez nie wiedzialam dlaczego teraz wiem serdeczne dzieki
katarzyna zgoda
Data wpisu: 05:38:31 21-03-2012

164. kochany ksieze Piotrze piesn - jak ten chleb co laczy zlote ziarna.....zawsze ci smierdziala rozumie Cie Bozy kaplanie mnie ta piesn smierdziala rowniez nie wiedzialam dlaczego teraz wiem serdeczne dzieki
katarzyna zgoda
Data wpisu: 05:41:08 21-03-2012

165. Wklejam link na potwierdzenie słów księdza Piotra. Myślę ze zainteresuje osoby odwiedzające tę stronę. Wszystkich serdecznie pozdrawiam a szczególnie księdza Piotra. Z Panem Bogiem.

www.youtube.com/watch?v=rWj1x7j5cF4

wierny
Data wpisu: 19:43:57 21-03-2012

166. Z księdzem Piotrem. Z tarczą lub na tarczy - Króluj nam Chryste.
SŁAWOMIR
Data wpisu: 10:40:36 22-03-2012

167. Chciałam przestrzec wszystkich przed drogą neokatechumenalną. Jest to chyba największe oszustwo demona w KK. Wiem bo doświadczyłam tego przez długie lata. Stamtąd się łatwo nie odchodzi. Pan Bóg mnie wyciągnął ale szkoda mi osób które tam zostały i nie mają światła w czym tkwią. Dostałam przynaglenie do napisania tego świadectwa po przeczytaniu orędzi do Pani Agnieszki z 16.08.2011. Mam w sercu pewność że ruch ten jest błędny zwłaszcza sprawowana tam EUCHARYSTIA ale jednocześnie napełnia mnie smutkiem to ze ruch ten tak bardzo rozlał się w Kościele i popierają go kapłani i hierarchowie Kościoła. EUCHARYSTIę wyprowadzili z Kościoła do salek i tam na złączonych stoikach odprawiana jest MSZA ŚW. Komunia oczywiście na stojąco i do ręki. A kapłan tłumaczy że jest to bardzo dobra postawa. Dużo głośnych instrumentów a na koniec MSZY ŚW tańce wokół tych stolików nakrytych obrusem.
wierny
Data wpisu: 14:17:08 23-03-2012

168. Serdecznie pozdrawiam wszystkich zwolenników ks.Piotra,szczególnie moich przyjaciół z Glorii.Tv;pozdrawiam też naszego wspólnego znajomego z tego portalu franciszkanina giovanniego,który za cel w życiu wziął sobie szukanie na ks.Natanka haka i zaczął zaglądać nawet tutaj:)fr_giovanni czytaj i słuchaj jak najwięcej ks.Piotra,może w końcu oświeci Cię łaska Ducha Świętego i staniesz w prawdzie,tego Ci życzę.Króluj nam Chryste!(Radek33)
Tomek_Rycerz_Niepokalanej
Data wpisu: 20:36:11 23-03-2012

169. Dziękuję Ks. dr hab Piotrowi Natankowi za to,że spadły łuski z moich oczu i zobaczyłam co się naprawdę dzieje w Kościele. Polska potrzebuje takich kapłanów jak Ty Ks. Piotrze. Twoje kazania codziennie goszczą w moim domu. Wielki Bóg zapłać.
inka
Data wpisu: 17:33:15 24-03-2012

170. Jeszcze Polska Nie Zginęła, Niech Żyje Wolna Polska
DonimuS
Data wpisu: 16:57:49 25-03-2012

171. Cztery "grzechy" ks. Piotra, podane przez Episkopat można określić, że ... góra urodziła ... mysz. Po 2 latach właśnie to wymyślili. nie wiadomo czy się śmiać, czy płakać ???
maria
Data wpisu: 00:42:16 01-04-2012

172. Pozdrawiam ks.Piotra i modle sie codziennie za niego.Niech pan Blogoslawi tak zacnego Polaka!Dales mi nadzieje ks.Piotrze!
pawel
Data wpisu: 00:02:47 02-04-2012

173. .Długo Pan kazal mi czekac na potwierdzenie moich spostrzeżeń. Jan Pawel II po wyborze wybrał sobie pastorał z Krzyżem patryjalchalnym. PO ZAMACHU NA NIEGO W 1981 DANO MU PASTORAL PO PAWLE VI.Pastorał ten to nic innego jak zakamuflowane znaki szatanistyczne. Jest to złamany krzyz nerona zapowiadający upadek chrześcijaństwa, krucyfiks to nie jest Jezus tylko karykatura przypominajaca nietoperza,która ma tak przybite ręce na złamanej/wygietej/ belce ,ze daje trójkąt równo ramienny ,który ma trzy katy po 60 st a to liczba 666 czyli symbol szatana, dalej 3x60 st daje koło w które jest wpisany krzyż nerona tzw. pacyfka noszona przez szatanistów. Czcigodny ks.Piotrze w homilii z Niedzieli Palmowej potwierdzasz ten fakt Jan Paweł o wszystkim wiedział ale nic nie mógł nic zrobić .Sam zamachowiec Ali Akcza powiedzial że zlecenie zabicie Papieża wydano w samym Watykanie Prawda jest bolesna i nieraz trzeba wielu lat żeby ujrzała światło dzienne ale prawda was wyzwoli.Króluj nam Chryste.
Jerzy
Data wpisu: 10:38:56 02-04-2012

Odpowiedź admina: Ten wpis jest nie na temat, miałem go skasować. Ale warto go przeczytać, aby zdać sobie sprawę, w jakiej bitwie mamy udział. Pisze Pan, że Jan Paweł II "wybrał" sobie pastorał, czy nie warto pomyśleć, że został podetknięty, albo wciśnięty do ręki Papieża ? Jest wiele innych symboli ukrytych w szatach liturgicznych i nie tylko, które dziś jeszcze bardziej widać.

174. Króluj nam Chryste! Pozdrawiam ks.P.Natanka i wszystkich rycerzy i żołnierzy Chrystusa Króla, szczególnie Inkę,Stefanka,Tomka(Radka33) i obrońców Pana Jezusa Króla z GloriiTv tu mam na myśli Rafała28. Nie poddajcie się choć wróg poraża swą siłą bo z nami Bóg. Nie mogę chwilowo odpowiadać gdyż znów kłopoty z połączeniem. Nie gniewajcie się kochani. Wraz z grupą rycerzy uczestniczyłem we Mszy Sw.i marszu w obronie TvTrwam. Widzieć łzy wzruszenia, z powodu płaszcza Rycerstwa Chrystusa Króla i naszej obecności i przyjąć podziękowanie od nastolatka;- bezcenne. Kochani bardzo ważne byśmy w jak największej liczbie przyjechali na Jasną Górę 21. Dziękuję za słowa kazania 1kwietnia. Księże Piotrze idziemy razem na bój dla naszego Dobrego Króla. Z Bogiem i Maryją
huzar, maxpawluk@onet.eu
Data wpisu: 21:37:32 02-04-2012

175. Króluj Nam Chryste!
To niesamowite,ku wielkiej radości Ks.dr hab Piotr Natanek jest już
prorokiem na czasy ostateczne-wiem co piszę.
Znam Ks.Piotra osobiście i przestudiowałem ok.80proc.Jego dorobku naukowego-internetowego i papierowego.Wiem że od dziecka żył w stałej łączności z Bogiem.Stąd też otrzymał ogromne łaski
w postaci poznania prawdy,rozumu,miłości,przywództwa,odwag itd.Nikt Cię Ks.Piotrze nie zatrzyma,Twoje dzieło już ma owoce.A więc jesteś kandydatem do świętości.Historycy z lewicy i niektórzy w czerwonych czapkach nie mają tylu strażaków,aby Twe dzieło zalać,a i gaszą benzyną,więc płomień wzrasta błyskawicznie.Twój płomień wraz z Duchem Św.jest już na całym Globie,więc są bez najmniejszych szans.Ks.Piotrze już jesteś wieczny.Pozdrawiam całą WIELKĄ BAZĘ.
Oddany dla Chrystusa i Ks.dr hab Piotra Natanka
Rycerz z Podlasia

Zefir z Podlasia
Data wpisu: 21:06:34 04-04-2012

176. Wielki Czwartek Anno Domini 2012
Czcigodnemu Księdzu Piotrowi z okazji Dnia Ustanowienia Kapłaństwa i Eucharystii z gorącymi życzeniami, aby Najświętsza Maryja Panna nie wypuszczała Księdza ze Swojej opieki, w podziękowaniu za to, czego już mnie Ksiądz nauczył i w oczekiwaniu na kolejne wspaniałe kazania i Msze Święte, które uczą mnie wiary zgodnej z wiarą Ojców naszych, dedykuję ten wiersz mam nadzieję, ze zgodny z Jego nauczaniem. szczęść Boże. autorka

CIERNIOWA KORONA
Nie trzeba Ci, Panie cierniowej korony,
Którą na czas Męki byłeś ozdobiony.
Wprawdzie na przydrożnych krzyżach Twoje skronie,
Wspominają ból Twój w cierniowej koronie.

Dziwne to wspomnienie po wieki zostało,
Dziwnie się ciernistym krzewom układało.
Dziwnym jest, że kiedy one zakwitają,
Choć tarniny polskie kolce małe mają,

Chociaż mirabelki nie kłują kolcami,
Zdobiąc gołe drzewa pierwszymi kwiatami,
Jako panny młode bielą ukwiecone,
Cieszą nasze oczy szarością zmęczone,

To zawsze się składa, że na czas kwitnienia,
Bóg zabiera ciepłe słoneczka spojrzenia.
Kiedy kwitnie ciernie, zimne wiatry wieją,
Przymrozki ostatnim śniegiem z nieba sieją.

A mądrość ludowa po poznańsku rzecze,
„ Ciyżnie” kwitnie, przeto wiatr zimowy siecze.
Zatem warto spytać wśród zastanowienia,
Co ma Bóg tym krzewom dziś do zarzucenia?

Czemu ma tak zimno delikatne kwiecie,
Po wiekach dwudziestu w europejskim świecie?
Może na pamiątkę, ze korona Pana
Będąc wieńcem śmierci, z cierni posplatana,

Sama wyznaczyła los tarnin, ałyczy,
Bo ze wszystkich cierni ból Jezusa krzyczy,
Zatem jakby Pan Bóg wyrok dał na wieki,
Gdy Krew Przenajświętsza zalała powieki,

Gdy koronę wbito Synowi na głowę,
On dał wyrok cierniom wiekuistym słowem,
Że do końca świata za śmierć Jego Syna,
Cierniom na kwitnienie promień ciepła wstrzyma.

By ludzie wiedzieli, że śmierć Bogu dana,
Choć odwiecznie była w los ludzi wpisana,
Choć Jezus odkupił nas z Miłości Swojej,
Była Mu zadana też z przewiny twojej.

Więc nie mów człowiecze, że tylko z cierniową,
Ma zostać na wieki Pan spowitą głową,
Nie ciernie dziś Jemu, lecz złote korony
I złote brylantem wysadzane trony.

Bo ciężko na krzyżu pracował dla ciebie,
Żebyś mógł po śmierci mieszkać z Bogiem w Niebie.
Zatem wspomnij słowa, które rzekł ci zatem,
„Zasłużył Robotnik na Swoją zapłatę.”

A ty bez zapłaty chcesz Mu wieczność dawać,
Zadowolonego w tym względzie udawać?
Długie nauczanie, cuda bez zliczenia,
A potem na krzyżu Męka wśród pragnienia.

I za to Mu znowu cierniami zapłacisz?
Zatem patrz, bo słońce, jak to ciernie stracisz.
Bóg mocen jest zabrać ci ciepło i słońce,
Będziesz drżał na wietrze jak to kwiecie drżące.

Porównajże ciernie zimnami spowite,
Odczytaj przesłanie w tych krzewach ukryte.
Jeśli nie zrozumiesz, spełni się na tobie,
Człowiecze uparty, Bogu ku ozdobie.Jasia
Data wpisu: 01:14:10 05-04-2012

177. Serdecznie dziękuję księdzu Piotrowi za kazania i przybliżenie mi postaci Rozali Celakówny, Katarzyny Emmerich, Teresy od Dzieciątka Jezus wielu innych mistyków. Dzięki księdza kazaniom moja wiara się pogłębia.Zacząłem dostrzegać co to wiara, Msza, spowiedź, lektura książek katolickich.
Serdeczne Bóg zapłać księże Piotrze.

Łukasz
Data wpisu: 14:45:32 05-04-2012

178. Bog zaplac i wielkie dzieki dla ksiedza Piotra za wspaniale kazania, ktore przyblizaja nas do Boga. Wielkie dzieki za kazania pelne tresci a nie tylko formy.
Ponizej podaje link do niezwyklej informacji o krwi Jezusa Chrystusa :
"Krew Jezusa – Mesjasza odnaleziona i potwierdzona" - na stronie "monitorpolski". Prosze wpisac ten tytul na Google'u, bo system traktuje pelny adres internetowy do "monitorpolski" jako spam.


Kroluj nam Chryste ! Zawsze i wszedzie !

Joseph
Data wpisu: 18:24:28 07-04-2012

179. Wierze, ze apostolska misja Ksiedza Natanka odrodzi nasza wiara i odrodzi sie nasza Polska. Tak nam dopomoz Bog.
Jozef
Data wpisu: 04:47:53 11-04-2012

180. Pierwszy raz zobaczylam ks. Pitra Natanka w telewizji Trwam i sposob w jaki glosil kazanie wywarl na mnie wielkie wrazenie.Oto jest ksiadz, ktory nie bal sie glosic prawdy o historii Polski i o prwdziwej wierze katolickiej. Przyjechal do Tinly Park by prowadzic tygodniowe rekolekcje. Co dzien trwaly one ok.5-6 godzin, non stop przez ten czas dawal z siebie wszystko.Ilez to mozna bylo sie dowiedzec o historii naszej polskiej wiary.W ostatnim dniu podczas blogoslawienstwa,zly sie objawil nam wszyskim wyjac i wrzeszczac nieluckim glosem(bylo nas ok. 2tys. ludzi w kosciele),nigdy tego nie zapomne, jak bardzo szczerze modlilismy sie na rozancu.Dla mnie ks. Piotr jest wzorem kaplana i gdybysmy mieli wiecej takich kaplanow polskie koscioly bylyby pelne.Modle sie o swietych kaplanow i zycze ks.Piotrowi wytrwalosci i wielkiej wiary.Bogu Niech Beda Dzieki!
Maria
Data wpisu: 01:40:15 12-04-2012

181. Slucham kazan ksiedza codziennie.Takiej skarbnicy wiedzy o Bogu nigdy przedtem i nikt mi nie przekazal w calym moim 53-letnim zyciu.Widze tutaj w USA dokladnie to o czym ksiadz mowi szczegolnie o powolnym rozkladzie kosciola katolickiego w kazdym aspekcie.Trzeba walczyc,to jest prawda,teraz nie mozna niczego ignorowac, szczegolnie z utozsamieniem sie kim wlasciwie sie jest.Jest tylko biale i czarne,nie ma posredniego koloru w zyciu katolickim.Kolor szary jest tylko dla bojacych sie wszystkiego nawet samego siebie.Chciejmy przyznac sie do Jezusa i do tego po ktorej stronie stoimy.Miejmy przynajmniej honor.Pomimo ze pracuje z amerykanami i wielu z nich jest ateistami?,ksiedza kazania dochodza takze do nich przeze mnie w codziennej rozmowie.Pamietaja oni kim byli w dziecinstwie i w kogo wierzyli.Oto co jeden z nich identyfikujacy sie jako ateista wyrecytowl mi dzisiaj rano na pamiec po 50 latach,jak powiedzial mi pierwszy raz.Okazalo sie ze jest to dziecieca modlitwa ktora nauczyli go prawdopodobnie rodzice gdy byl malym chlopcem i mowil ja czesto przed pojsciem spac. Now lay me down to sleep,I pray to Lord by soul to keep.Guard me through the starry night,wake me when the sunshine bright.If I should die before I awake ,I pray the Lord my soul to take. Wiec ,pozostalo jeszcze cos w tych ludziach z Boga pomimo ze dawno o nim zapomnieli lub nie powiedziano im o Nim,a stalo sie to dzieki kazaniom ksiedza ktore bylo inspiracja do rozmowy o Jezusie.Dla mnie bylo to cos nie do uwierzenia,wyszlo to z ust czlowieka ktory wysmiewal sie zawsze z wiary.Jestem przekonany ze choc na ta jedna minute z powrotem przypomnial sobie Boga w swoim sercu i umysle.Dziekuje,Bog zaplac i pozdrawiam.

Ryszard

Ryszard Guzowski
Data wpisu: 05:18:13 13-04-2012

182. Kochani!
Serdeczne dzięki dla Was,którzy wsparliście naszego ks.Piotra duchowo, oby było nas coraz
więcej.Chyba nigdy nie zdołamy odwdzięczyć się
za jego dobroć i męstwo.
Króluj na Chryste!!!

margaretka
Data wpisu: 00:47:33 14-04-2012

183. Szczęść Boże, chcemy w tym tu miejscu zapewnić, że uczestnicząc we mszach św. sprawowanych przez księdza Piotra Natanka,nawet za pośrednictwem internetu, Bóg udziela ogromnych łask. Jego kazania poruszają nasze serca i dusze do głębi. Budzi się w nas wiara, taka prawdziwa, głęboka a tak bardzo uśpiona ostatnimi czasy. Wreszcie Bóg zajął w naszym życiu pierwsze, należne mu miejsce.
Żadne dekrety Episkopatu, czy innych hierarchów kościelnych, piętnujące działalność ks. Piotra nie mają dla nas znaczenia ponieważ my wierzymy i jesteśmy głęboko przekonani, że sam Bóg stoi za dziełem Intronizacji Chrystusa. Widać po owocach, jakie przynosi działalność ks. Piotra Natanka. Wspieramy Go modlitwą. Czujemy ogromną potrzebę serca odwiedzenia Pustelni Niepokalanów. Jak dobry Bóg da, to na pewno tam będziemy. Gorliwość i pracowitość ks. Piotra robi na nas ogromne wrażenie. Niech Bóg błogosławi Jemu, Jego współpracownikom na Pustelni i całemu Rycerstwu Chrystusa Króla.
Księże Piotrze, mnóstwo dusz odnalazło Drogę dzięki Tobie, to już są prawdziwe armie. W parafiach też widać zmiany, na razie powolutku i nieco nieśmiało.
Chcemy tutaj jeszcze serdecznie pozdrowić i podziękować czcigodnym Rodzicom ks. Piotra. Niech Bóg darzy ich zdrowiem i błogosławi im na każdy dzień.
Jesteśmy z Wami!!!
KRÓLUJ NAM CHRYSTE!

Zofia i Andrzej
Data wpisu: 13:08:21 15-04-2012

184. Dziekuje ks profesorowi za te wspaniale kazania ogladam je prawie codziennie umacniaja mnie w wierze i nadziei" Niech sie Twoj cud stanie komu kolwiek Panie. Zadosc uczynic blizniemu jak sobie samemu.Ninawisc dobrem splacaj gniew w perzyne obracaj. Ochraniaj slabego ramionem- krolestwo masz zapewnionw .Radosc ze spelnionej pracy-cierpienie-ile Bog wyznaczy. Niech sie Twoj cud stanie gdzie kolwiek Panie. Z drogi do nieba nie zbaczaj, los ciezki nie rozpaczaj .Odpowiedzialnosc ogromna trodna droga-wola niezlomna. Szlachetne serca Bog obdazac raczy, niebo otwarte dla takich wspinaczy .Niech sie Twoj cud stanie w czym kolwiek Panie .Marnoscstworzenia bog widzi, przebaczaj jesli scie ktos szydzi. Raj utracony dla wielu, nie poddawaj sie przyjacielu. Choc droga jest waska i kreta szeroka? niech bedzie przekleta!.Ramiona otwarte zastaniesz. Niech sie Twoj cud stanie we wszem Panie"
jerzy gutowski
Data wpisu: 19:57:12 15-04-2012

185. Kiedy pierwszy raz posłuchałam kazań z Gietrzwałdu
od razu wiedziałam, ze jest to kapłan na którego długo czekał nasz kościół polski !!! Wierzę, że ks. Piotr Natanek jest prawdziwym wybranym rycerzem Jezusa Chrystusa Króla !!! Wielkie szczęść Boże! i Bóg zapłać księdzu Piotrowi, niech Matka Boska nieustannie otacza go opieką. Anna z rodziną z Warszawy

Anna Frączyk
Data wpisu: 02:50:35 21-04-2012

186. Bogu niech będą dzięki za tego prawdziwego Kapłana.
Takich potrzeba w naszych parafiach.Modlę się o to.
Dziękuję,drogi Księże Piotrze za wzmocnienie mojej wiary.

Barbara Dziedzic
Data wpisu: 00:07:24 22-04-2012

187. swieta teresa z avila mowila ze woli ks madrego niz swietego bo z glupiego ks chocby nie wiem jak swietego nie bedzie tyle pozytku co z mniej poboznego ale za to madrego KOCHANY KSIEZE PIOTRZE dzieki tobie wzrosnie w naszej ojczyznie nie tylko ilosc ksiezy poboznych ale tez madrych madrosc i swietosc to twoje atrybuty obys zarazil nimi cala polske amen
katarzyna zgoda
Data wpisu: 06:47:21 22-04-2012

188. swieta teresa z avila mowila ze woli ks madrego niz swietego bo z glupiego ks chocby nie wiem jak swietego nie bedzie tyle pozytku co z mniej poboznego ale za to madrego KOCHANY KSIEZE PIOTRZE dzieki tobie wzrosnie w naszej ojczyznie nie tylko ilosc ksiezy poboznych ale tez madrych madrosc i swietosc to twoje atrybuty obys zarazil nimi cala polske amen
katarzyna zgoda
Data wpisu: 06:47:45 22-04-2012

189. Dziękujemy czcigodnemu Księdzu Piotrowi Natankowi za wzmacnianie nas w prawdziwej wierze katolickiej.Wcześniej o wielu rzeczach,które porusza ks. Piotr dowiedzieliśmy się w Oławie z objawień Matki Bożej.Między innymi przyjmowanie Komunii św.na klęcząco, do ust z rąk kapłana itp. Na miejscu tym była również polska stygmatyczka Katarzyna Szymon, która miała stygmaty przez 40 lat aż do śmierci. Zmarła 24.08.1986r.Na pogrzebie było ok. 20000 ludzi i bardzo dużo kapłanów. Ojciec św.Jan Paweł II w 1983 r.w Katowicach na spotkaniu z chorymi uścisnął Katarzynkę i prosił biskupa Bednorza aby zajął się Nią. Proces beatyfikacyjny Katarzyny Szymon rozpoczął się w 2001 r. Świadectwa można kierować na adres Kuria Metropolitalna ul. Jordana 39, 40-953 Katowice.
Króluj nam Chryste!

Maria
Data wpisu: 19:35:21 22-04-2012

190. wszystko prawda
ela
Data wpisu: 17:36:50 23-04-2012

191. Od ponad pół roku regularnie oglądam kazania ks. Piotra Natanka. Naprawdę jest to Kapłan bardzo głębokiej wiary. Te kazania pozwalają nam bardziej gorliwie uczestniczyć we Mszy św. Przez to bronimy się przed rutyną w sprawach świętych. Ma ten Kapłan zaiste dar przekazywania bezkompromisowo Prawdy Bożej od Ducha św. Gdyby w Polsce było kilkudziesięciu tak odważnych i bezkompromisowych księży to nie panoszyło by tu się takie pogaństwo. Słuchając tych kazań czuję się jak na najlepszych naukach misyjnych. Bogu Niech będą dzięki.
jacenty
Data wpisu: 22:30:46 23-04-2012

192. Witam. Niech mi Ksiądz powie jak to jest że wszyscy święci jakich znam, choć np. byli gnębieni przez kościół i byli niesłusznie gnębieni(np ojciec Pio) - byli POSŁUSZNI woli kościoła, a ksiądz jest tym niepokornym. Jezus też był pokorny i poddany władzy zwierzchniej i mówił że nie przyszedł po to aby istniejący porządek wywracać do góry nogami. Czy ksiądz się w tym wszystkim gdzieś nie zagubił? Proszę o przemyślenie sprawy, nie piszę tego poto aby komuś dokopać, a jedynie mam watplikości - pozdrawiam.
Kazimierz
Data wpisu: 05:12:06 28-04-2012

193. Króluj Nam Chryste!
Przewielebny Księże Piotrze!
A ja Panu Bogu dziękuję - parafrazując słowa Papieża Jana Pawła II - że mamy w Polsce takiego kapłana, jak ks. Natanek który płonie miłością do Boga Ojca, Jezusa, Maryi - matki Jego, i wszystkich Świętych Kościoła. Niech go Pan Bóg ma w swojej opiece dla naszego pożytku i zbawienia. Słyszałem już i ceniłem sobie kazania wielu kapłanów, ale nikt jak ks. Natanek nie potrafi na co dzień być tak bliski memu sercu, tak wspaniale krzesać ogień wiary i zapał do wysiłku by stawać się lepszym. A mówi nam on o rzeczach wielkich i wspaniałych w tak prosty, powiedziałbym nawet - "chłopski" sposób, że chyba najgłupszy nie może się uskarżać że pojąć go nie potrafi, jeżeli ma tylko otwarte serce na wiarę w Boga, dobro i miłość bliźniego.
Niech Ci Bóg za to błogosławi!

Mariusz
Data wpisu: 14:13:10 28-04-2012

194. Króluj nam Chryste! Pozdrawiam wszystkich serdecznie z ks.Piotrem Natankiem na czele. Melduję, że byłem świadkiem niesamowitej pielgrzymki na Jasną Górę 21 kwietnia. Wiele nowych osób doświadczyło łask. Uczestniczyłem też w marszach w obronie TV Trwam z grupą rycerzy. Wywołujemy wzruszenie co utrwala mnie w przekonaniu o słuszności udziału. Dlatego zachęcam do pokazania się na najbliższych tj.3 maja i później w jak największej liczbie rycerstwa. 27.04 na zamówionej przez nas Mszy Św. za Ojczyznę i ratunek dla Kościoła Św. ksiądz prałat niespodzianie wyróżnił nas , pochwalił za odważne prezentowanie Krzyża i Orła Białego oraz modlił się aby naród okazał wierność Panu Jezusowi jako Królowi i Matce Bożej Królowej Polski. Bogu niech będą dzięki. Pamiętam o Was przyjaciele w modlitwie. Z Bogiem i Maryją
huzar
Data wpisu: 21:52:52 28-04-2012

195. Ks. Piotrze dziękuję Ci za Twoją miłość do człowieka którego Jezus stawia na Twojej drodze kapłańskiej jesteś jak Eliasz na Czasy Ostateczne Końca Czasów jesteś jak Jan Chrzciciel wołający na tej pustyni - 2 LIST DO TYMOTEUSZA 4.1-5. Nadmienię Tylko, że byłem Szafarzem Nadzwyczajnym od 31.12.2010 zrezygnowałem po przeczytaniu Orędzi , oraz po południu po pracy byłem Zakrystianinem. Kiedy zrezygnowałem Proboszcz mi oznajmił ,że będąc Szafarzem byłem blisko Boga i Kościoła a czytając fałszywe orędzia oddalam się od Boga. Codziennie uczestniczę z żoną we mszy św. Niech Jezus umacnia Ciebie i Agnieszkę Swoją Mocą ,Śiłą i Błogosławieństwem na te Czasy. Czytałem i mam orędzia Vassula Ryden ,ks. Stefano Gobbi . Maria Valtorta, Centuria - Zofia Nosko, U źródeł Bożego Miłosierdzia ” I Tom i Tom II,Mistyczne Miasto Boże Maria z Agredy, Orędzie Pana Jezusa Chrystusa do Kapłanów i inne.Powtarzaj za św. Pawłem biada mi gdybym nie głosił ewangelii a Pan da Ci wieniec Chały . Szczęść Boże
Tadeusz Fronc
Data wpisu: 22:04:47 28-04-2012

196. Ksiądz natanek nie ma nic wspolnego z Bogiem - sekte tworzy - bardzo niebezpieczną, ludzie otrząśnijcie się, Bóg to przedewszystkim POSŁUSZEŃSTWO, choćbyś się miał krwią pocić.
Kamil
Data wpisu: 02:44:58 29-04-2012

Odpowiedź admina: ... i do piekła wskoczyć ? Kamil zastanów się, upadnij na kolana i przemódl to co napisałeś.

197.

@197
Żal mi Cię Kamilu. Gdybyś miał odrobinę rozumu lub chociażby tylko pokory to nigdy byś tych głupstw nie wypisywał. Kim Ty jesteś że uzurpujesz sobie prawo do oceny że ktoś ma lub nie ma coś wspólnego z Bogiem? Chyba kpiarzem albo szatanem, bo na pewno nie natchnionym sługą Boga? Nienawiść czy zawiść przez Ciebie przemawia (przez głupotę). Powinieneś wiedzieć że Bóg to przede wszystkim miłość, a nie mściciel wymagający od nas pocenia się krwią. ("miłości chcę, a nie ofiary" (Oz 6:6)) Owszem, posłuszeństwo Bogu i gotowość poniesienia ofiar dla Niego to piękna rzecz, ale nie posłuszeństwo szatanowi czy komuś na jego usługach które wiedzie na zatracenie. W tym drugim rodzaju posłuszeństwa nie ma nic z Boga czy pobożności. Czyżbyś nigdy nie słyszał że: "Czyż nie wiecie, że jeśli oddajecie samych siebie jako niewolników pod posłuszeństwo, jesteście niewolnikami tego, komu dajecie posłuch: bądź [niewolnikami] grzechu, [co wiedzie] do śmierci, bądź posłuszeństwa, [co wiedzie] do sprawiedliwości? " (Rz 6:16) Po to Bóg daje człowiekowi rozum i wolną wolę by nauczył się odróżniać co jest dobrem, a co złem. Jak można być posłusznym "pasterzowi" który wykazuje kompletny brak miłości bliźniego (lekceważenie swoich wiernych i przemożną chęć podporządkowania sobie swojego podwładnego), a usłużność wobec masonerii? "16 Mądry się boi Boga, od złego ucieka, a głupi się unosi, czuje się pewnym." (Prz 14:16) Powinieneś to sobie dobrze i bez zbędnych emocji przemyśleć. Oby dobry i miłosierny Bóg obdarzył Cię w tej mierze swoim wspaniałym Duchem mądrości. O to przede wszystkim powinieneś się modlić, miast odważnie "pouczać" tu innych.

Mariusz
Data wpisu: 12:13:10 29-04-2012

198. Króluj nam Chryste! Pozwolę sobie odpowiedzieć Kamilowi i tym, którzy zarzucają brak posłuszeństwa ks.Natankowi i nam rycerzom. O jakie posłuszeństwo chodzi? Czy posłuszeństwo Bogu, czy posłuszeństwo dla korzyści, ze strachu, lub innego powodu? Nikt z nas nie ma wątpliwości, że święci do tej pory mieli łatwiejszą sytuację bycia posłusznymi przełożonym, gdyż tamci jawnie nie walczyli z Bogiem, lub mimo błędów, mieli takie widzenie słuszności postępowania w dobrej wierze. W samym Watykanie według ks.G Amorhta i innych osobistości działają obecnie trzy loże masońskie. Jak więc można być posłusznym komuś, kto jawnie wobec swych podopiecznych służy szatanowi (mamonie) i walczy z samym Bogiem. Nie jest posłuszny ani Bogu, papieżowi Jego namiestnikowi. Po drugie jeśli posłuszeństwo nie wypływa z miłości i nie służy Miłości nie jest nic warte. Tu przykład stanowią hitlerowcy, którzy byli wzorowi w posłuszeństwie dla swego wodza. Po trzecie nie możemy powiedzieć o sekcie, gdyż naszym "guru" nie jest ks.P. Natanek lecz Pan Jezus Chrystus, który dał nam Kościół Apostolski Powszechny i Święty. No chyba, że dla niektórych Chrześcijanie to dalej sekta, ale co wtedy nie byłoby nią, bo wszystko można obrócić i w tym objawia się przewrotność diabelska. Pozdrawiam. Radosnego bojowania dla Jezusa Chrystusa Króla. Z Bogiem i Maryją
huzar
Data wpisu: 12:48:40 29-04-2012

199. Króluj nam Chryste! Ksiądz Piotr jest posłuszny Panu Bogu podobnie jak wielu Świętych. Np.św.siostra Faustyna miała wielu przeciwników. Słuchała jednak Pana Jezusa. Miała wymalować obraz Jezusa Miłosiernego. Sugerowano Jej, że ten obraz ma wymalować w sercu. To przede wszystkim, ale uparcie dążyła do celu. W końcu ks.Sopoćko pomógł św.Faustynie. Dzięki temu, że bł.Jan Paweł II /biskup Karol Wojtyła/ wierzył w objawienia Jezusa Miłosiernego i uparcie dążył do zatwierdzenia Objawień, dzisiaj do Miłosierdzia Bożego może zwracać się cały świat. Gdyby dzieci w Fatimie lub Bernadetta w Lourd posłuchały przeciwników i nie poszły na miejsce Objawień nie moglibyśmy pewnie dzisiaj korzystać z wielu łask wypływających z tych Objawień. Dzisiaj jest wielka masoneria, modernizm wszedł do kościołów i chce zniszczyć wiarę w Boga. Więc komu powinien być posłuszny ks.Piotr? Takich świętych, odważnych, oddanych Panu Bogu Kapłanów, którzy wzmacniają nas w prawdziwej wierze katolickiej potrzeba nam więcej.
Maria
Data wpisu: 19:38:43 29-04-2012

200. Wysłuchałem chyba wszystkie kazania Natanka. Jestem misjonarzem daleko od polski, w niedziele mam 5 Mszy św. I musze przejechać ponad 350 km. by dojechać do swoich parafii, ugotować sobie obiad jak mi starcza sił. Powiem szczerze, Natanek poszedł na łatwiznę, fajnie zbudować sobie parafie (jeżeli tak to można nazwać) na swoim terenie gdzie nikt nie jest w stanie go ruszyć, nikogo nie słuchać, robić i gadać co mi się podoba, też bym tak chciał. Ale nie tędy droga! 80% jego kazan to pretensje do wszystkich tylko nie do siebie, jak ma odwage niech przyjedzie do mnie, niech uczy ludzi jak żyć. Zrobił sobie towarzystwo wzajemnej adoracji, ludzi którzy go uwielbiają, niech ma. Tak patrze na tych ministrantów którzy służą do Mszy św. Tacy smutni, zmęczeni, gdzie radość z przeżywania Eucharystii? Czepia sie cyfr np. 5, (gwiazda masońska), boje się że jak zabraknie mu tematów to się doczepi 5 przykazań kościelnych. Znam kilku księży którzy rzucili kapłaństwo i każdy z nich mówi że ma racje , bo biskup, bo przełożony, a ja taki wspaniały i mam racje. Jego kazania przypominają mi przemówienia Fidela Castro, zaciśnięta pięść,(znam Hiszpański) oni , walka, wojna, wróg itd. Chciałem dalej pisać, ale po co niech robi to co chce bo i tak mu nikt niczego nie wytłumaczy.
Wojtek
Data wpisu: 15:55:25 30-04-2012

wpisz się do księgi gości | załóż własną księgę gości

<< Poprzednie wpisy | Następne wpisy >>

Dotychczas księgę gości odwiedziło: 74547 osób

REKLAMA:
Jeśli chcesz się nauczyć tworzyć strony internetowe, a nie masz o tym pojęcia wejdź na bezpłatny Video blog www.VideoWebmaster.pl

Jeśli już potrafisz tworzyć strony internetowe, wejdź na blog z poradami dla średnio-zaawansowanych webmasterów www.PomocnikWebmastera.pl


ZOSTAW ŚWIADECTWO - KLIK
Wulgarne, obraźliwe komentarze będa kasowane, a adresy IP blokowane.


ADRESY ZABLOKOWANE:
31.61.49.26, 31.60.178.212, 87.116.195.62, 89.231.205.52, 91.94.164.120, 31.61.128.253, 91.94.137.235, 87.116.221.16, 80.55.197.105, 77.255.121.180, 78.8.119.227, 31.61.130.242, 89.79.253.149, 87.206.243.173